Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10 hónapos babátoknak milyen...

10 hónapos babátoknak milyen ételeket adtok?

Figyelt kérdés
Leginkább a reggelivel vagyok gondban.Légyszives irjatok tippeket.Rendes főzeléket mikor ehet?
2009. szept. 18. 11:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Bal oldalon lent van egy kis ablak, mellette hogy Keress. Ha a keresőbe beírod ezt: "10 hónapos miket", egy csomót ki fog dobni, hogy ki mit ad a 10 hónapos babájának enni.


Egyékbént 10 hónapos, és most kérdezed, hogy főzeléket mikor ehet? Tápszeres 4 hónapos kortól, anyatejes 6 hónapos kortól. Még nem adtál neki semmit???

2009. szept. 18. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ja, hogy rendes főzeléket, bocsi... most látom. Hát már azt is ehet. Az enyém tegnap tökfőzeléket evett (a miénkből). 9 hónapos. (kelkáposzta és egyéb puffasztó, rántásos főzelékeket azért még nem kap).
2009. szept. 18. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

reggelire,mióta nincs anyatej(9hónapos kora óta) egy pohát tápszert kap(160ml).ezt még az ágyban megissza.

aztán kap egy kis kekszet,kiflit,mikor épp mit eszek én is.Ja mi korán kelünk,ez olyan 7-8körül van.Majd séta és 9-10között eszik egy ü gyümölcsöt,vagy épp én turmixolok neki..ez változó,alma,körte,barack,málna,eper(üveges)

majd ebédre inkább üvegeset eszik,abból is a gyümis húsos főzeléket.pl univert szoktam neki,körte alma pulykahússal,almaszósz csirkével,tegnap evett gesztenyés csirkét...de adtam már neki a mi rizses húsunkból,a húslevesből...uzsonna joghurt,vagy gyümölcs,vacsora tejpép.

remélem tudtam segíteni

2009. szept. 18. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Reggel 180 tápi, délben főzi (répa, krumpli, cukkíni, brokkoli, sütőtök, zöldborsó) husival (a sütőtököt és zborsót üvegeset veszek, a többit én csinálom), uzsonna tejpép gyümölccsel (barack, alma, banán, volt dinnye is és meggy is), este két részletben összesen 270 tápi. Néha éjjel is eszik kb. 90 tápit.
2009. szept. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!