Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen ételeket adtok a 8...

Milyen ételeket adtok a 8 hónapos babátoknak?

Figyelt kérdés
2011. jún. 23. 19:53
 1/5 anonim válasza:

Mi a bébikajától kezdve a pörköltekig összerágva.. Mindent!

Joghurtot is pufit is azt egyedül a kezecskéjével szedi össze a tálcából és egyedül elnyámnyog rajta.. a főtt kajából pedig mindent rizibizi rántotthusi.. a sültkrumplit imádja és reggelente egy fél szendvicset eszik meg zsömléből vajjal sajtospárizsival. A joghurtok közül pöti danone és görög joghurt nameg a krémtúró desszertek. Te mit adtál neki idáig?

2011. jún. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát mi is a babakaja meg amikor van időm én főzök neki főzeléket. Joghurtot natúrt kap valami gyümölccsel ízesítve vagy darált keksszel. Gyümölcsöt minden nap kap. Én szendvicset nem adtam még neki csak zsemlét üresen vagy kiflit kenyérhéjat. Amit mi eszünk abból még nem igazán kapott. Bár ma kipróbáltuk a fasírtot és a hagymás krumplit. Turmixolva nem kellett neki de a kezébe adtam egészbe úgy megette. Mi még csak most kezdünk neki abból adni amit mi is eszünk.
2011. jún. 23. 20:17
 3/5 A kérdező kommentje:
Ja és a pufit azt ő is nagyon szereti. Szinte minden nap kap.
2011. jún. 23. 20:27
 4/5 anonim ***** válasza:

Először féltem ide írni,mert ilyenkor az anyukák java úgy reagál,hogy : Te úr isten,mit adtál annak a gyereknek!! de látom,nem vagytok Ti sem szívbajosak :)

Hát,ennyi idősen pörit még nem kaptak,de kenyeret,párizsit, túrót, levest szedtem a sajátunkból- még a babgulyásból és a lencselevesből is. Ilyenkor már egyedül ettek, a levest is- amit már nem turmixoltam, és a kis kenyér-katonákat is egyedül ette: persze itt figyelnem kellett,mert volt,hogy tömték. Néha kaptak üveges bébikaját is,de elenyésző volt a mennyiség.

A kukóért odáig voltak már fél éves koruktól! Sütöttem sulymot,azt adtam nekik már 7 hónapos koruktól-akkor már volt 1-2 fog.


Üdv:4 és 2 éves kislányok anyukája

2011. jún. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Úgy látom a sült krumpli menő :) Ha ebédelünk lányom szívesen elmajszol 3-4 szálat. Amúgy én még nem adtam a mi kajánkból, kivéve a sült krumplit. Eddig nagyon betartottam hogy mit mikortól ehet. Most kezdek egy kicsit bátrabb lenni. Mondjuk joghurtot (Zott), sajtot, túrót adtam neki 7,5 hósan. De pl a K betűseket most kezdem el neki adni. Múlt héten töltötte a 8 hónapot. A napokban csináltam tökfőzeléket neki és tettem bele két kiskanál tejfölt és egy tojássárgáját. Nagyon ette. Egyébként minden délután kap vagy pufit, kekszet, vagy Manner babapiskótát.
2011. jún. 24. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!