Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért csinálja ezt szerintetek?

Miért csinálja ezt szerintetek?

Figyelt kérdés
7 hós babám mostanában arra szokott, hogy minden átmenet nélkül elkezd erőlködni, hangot is ad hozzá, teljesen bevörösödik, de nem kakil.A székletével nincs gond és nem is kemény.Szerintetek miért csinálja?
2009. szept. 11. 13:04
 1/8 anonim ***** válasza:
játszik:)
2009. szept. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Az enyém is csinálja, én azt mondom neki, hogy erősködik!

Ő a legerőssebb, mondom neki, és erre még be is feszíti magát!

9 hónapos

2009. szept. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Remélem ez csak játék részéről valóban.De azért köszi!
2009. szept. 11. 13:16
 4/8 anonim ***** válasza:
Lehet az is hogy pukizik..
2009. szept. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
1. vagyok. az én fiam is csinálja amúgy, már kb 1 éve, és én is befeszítek ilyenkor és akkor még jobban csinálja, és tök nagyokat röhög hozzá. ilyenkor összemérjük, h ki az erősebb. persze mindig ő:)
2009. szept. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az enyém is ezt csinálja úgy 2,5 hónapja, most 10 hónapos. Tiszta vörös lesz egy pillanat alatt, majd ugyanilyen hirtelen vissza is tér az arcszíne. Tök vicces. :D
2009. szept. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

szia

alanyom is csinalja, de o tenyleg kakil ilyenkor. nem kemenyet, de akkor is ugy nyomja es vorososdik mint akinek koveket kell kinyomnia:) szerintem lehet szekelesi inger is.

2009. szept. 11. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az Én lányom is nyom de nem kakil hangot is ad hozzá mintha erőlködne eleinte Én is azt hittem kaki de semmi szerintem bohóckodnak:)
2009. szept. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!