Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Neket kb hány db 1-2es pelenka...

Neket kb hány db 1-2es pelenka kellett az elején?

Figyelt kérdés

Miután kitapasztaltátok melyik vállik be hány db kellett az 1-2es méretből? Illetve hány kg volt a baba mikor született?

Az a tervem hogy több fajta pelenkát viszek be magammal az ottani napokra és ez idő alatt valószínűleg kitapasztalom melyik fog beválni így be szeretnék majd legalább egy hónapra záratni belőlle. De fogalmam sincs hogy kb mennyi 1-es 2-es pelenka fog kelleni.



#pelenka #havi adag
ma 13:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
22%

A kórházban elvileg adnak pelenkát, felesleges vinni. És ez direkt jó, mert akár 1-es, akár 2-es pelussal kezd, ott kitapasztalod, mire mentek haza, az apa megveheti otthonra.

Mai eszemmel ezt csináltam volna, és 1 csomaggal sem vettem volna előre.

Pelenka nem egy kiságy, hogy kell lennie készen, összerakva, mert macerás akkor összeszerelni.

Pelenka mindenhol kapható. Ha falun is laktok, kórházban szülsz, az apa bejár hozzátok, be tudja szerezni, ami kell.

ma 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

1-es 0 db, már a kórházban is kettest adtak.

Egyébként meg nem fogod tudni kitapasztalni a kórházban. Lehetetlen, ugyanis a magzatszurok, ami az első napokban ürül egy ragacsos massza. Az még semmiből nem folyik ki, nincs min tesztelni.

ma 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Leginkább az érdekelne hogy egy hónap alatt mennyi 1-2es pelenka fogyott el. Akiknek kisebb volt a baba és használtak 1est mennyi ideig kellett az 1es? Azt már olvastam hogy napi akár 7-8is lefogyhat de mégis kb hány napig-hétig kell 1es vagy 2es pelenka?

Tudom ahogy nő a baba úgy váltunk méretet de érdekelne hogy nagyjából ez mégis mennyi idő.

ma 13:24
 4/11 anonim ***** válasza:
60%

Én mindenhol azt olvastam hamar kell majd váltani, mi nagyon sokat elhasználtunk belőle...

Mondjuk 3200 g-mal született és még fogyott mire hazajöttünk, de utána folyamatosan tankönyv szerint nőtt a súlya mégis sokat használtuk minden méretet.

Napi 5 pelenkával ha csak számolsz már akkor is hamar elfogy egy-egy csomag, de ez több is lehet.

ma 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Mi a kádban oldottunk meg mindig, azt csak le kellett veretni a zuhanyfejjel.
ma 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nálunk nem adtak a kórházban, vinni kellett mindkettőből egy csomaggal, az egyes kicsi volt, kettest hordott kb 2 hónapos koráig.
ma 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Két-két hónapig használtuk mind az 1-es, mind a 2-es pelenkát. 3180 grammal született.
ma 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nalunk pl a kórházban nem is adnak pelust. Na ?!


2 gyerekem van. 1es pelust sosem használtunk.


2es pelus 2hónapos korukig volt jó kb.

Lidliset vettem, heti 1csomag elment.


Fiam 3540g és 50cmvel született, lányom 3280g és 52cm.

ma 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
1esből csak egy csomaggal, de márkafüggő is! Pl.Huggiesból csak 2 kis csomag 2est használtam, Pampersből sokkal többet,mert az nagyobb, hiába ugyanaz a méret.
ma 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Változó.. Külföldön szültem, azt irták vigyek pelenkát, vittem, közbe adtak. Kislányom 2900grammal született és mivel csak 500grammokat hízott havonta ezért az 1es 0-2 hóig használtuk, utána a 2est 2-4 hó között aztán 3ast használunk még mindig 7hósan.Tárazz be 1-2 ből. Egyes amúgy is kellessz, kettes is de majd késöbb.
ma 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!