Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kellett már úgy pelenkát...

Kellett már úgy pelenkát kidobnotok, hogy nem használta fel a gyerek?

Figyelt kérdés
Milyen esetek fordulhatnak elő, hogy úgy kell egy pelust kidobni, hogy nem adtátok rá a babára/gyerekre?

2022. nov. 5. 15:03
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Volt, hogy pont mielőtt ráadtam sugárban rápisilt, kívül belül olyan lett, a ragasztás is.
2022. nov. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%
én egyszer véletlen összefogtam egyet a szennyeskisruhákkal és kimostam.. de olyan is volt, hogy véletlen vizes lett, vagy lepisilte a gyerek, mikor raktam volna alá, de egyszer-kétszer olyan is volt, hogy a kislányom megszerzett egyet és azzal játszott, a babájára próbálta ráadni meg ilyenek..
2022. nov. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Mikor egy bizonyos típusú pelus nem jól illeszkedik a gyerekre (kifolyik belőle a pisi) arra azért már néhány alkalom után rájön az ember. Ilyenkor másik fajtával kell próbálkozni, a többi meg megmarad. Nálunk ilyen főleg az elején volt, de nem dobtuk ki a maradékot, hanem odaadtuk a védőnőnek, aki továbbadta nélkülöző család(ok)nak.
2022. nov. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
95%
Miért kérdezed?
2022. nov. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Többször leszakadt már a füle.
2022. nov. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
98%
Sejtettem, hogy nem lesz rá válasz, mert a pelenkamániás tesz fel ilyen értelmetlen kérdéseket...
2022. nov. 5. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
96%
Mert erre élvez...
2022. nov. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Leszakadt a füle


Gyerek eljátszotta a babán


Sugárbapisilte.


Volt hogy a táskában kifolyt az innivaló rá


Szóval volt ilyen

2022. nov. 5. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
82%

Már a legutóbbi kérdésénél se törölték. Most legalább nem csak 1 mondatos kérdést írt ki!


Mégis milyen eset lehet? Már alkalmatlan arra h a gyerekre adjam!

2022. nov. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!