Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Neket kb hány db 1-2es pelenka...

Neket kb hány db 1-2es pelenka kellett az elején?

Figyelt kérdés

Miután kitapasztaltátok melyik vállik be hány db kellett az 1-2es méretből? Illetve hány kg volt a baba mikor született?

Az a tervem hogy több fajta pelenkát viszek be magammal az ottani napokra és ez idő alatt valószínűleg kitapasztalom melyik fog beválni így be szeretnék majd legalább egy hónapra záratni belőlle. De fogalmam sincs hogy kb mennyi 1-es 2-es pelenka fog kelleni.



#pelenka #havi adag
ma 13:07
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

1-es egyik gyerekemnél se kellett. Elsőnek vettem, kár volt, már a kórházban 2-est adtak rá. Másodiknak már nem is vettem.

3300/49 és 3530/52 voltak.

2-es se sokáig volt jó. Arra nem emlékszem meddig, de arra igen, hogy 6 hónaposan az elsőnek már 5-ös kellett. Épp kórházban voltunk és a 4-esből folyt mindenfelé, akkor adtak ott 5-öst, ami bevált (pedig "csak" 8 kiló volt). Ez volt az első "tárazható" méret.

ma 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

4 kilós baba, 3 kis csomag (talán 22 db-os) 1-es pelenka kellett.


2-es pelenkát ha jól emlékszek 4 hétig használtunk, nem tudom már az hány csomagot jelentett.


Ilyen ingyenes babacspmagokban adnak minta darabot, nem kell a próbálgatásért egész csomag pelenkát megvenni.


Másrészt méretek között is van külömbség. 1-esből majdnem egy egész csomag babydremet a védőnőnek adtam, minden mindenhonnan folyt belőle, egy kalap kaki volt. Aztán mivel kaptunk ajándékba, a 3-asnak adtunk még egy esélyt és bejött, 8 hónapja azt használjuk.

ma 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

3 hetes a kislányom.

Libero newbornt és touch 1-es méretet vettem egy-egy kis csomaggal a kórházi napokra. (Adott amúgy a kórház is, de örültek ha valaki vitt sajátot) A sima newborn egy percig nem volt jó rá azt ott is hagytam nekik 😅

A touch elfogyott(egy hetet bent voltunk), azóta abból a 2 méretet hordja itthon. Napi min 8 pelus fogy jelenleg.

Jah és 5 kg felett született.

ma 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Vegyel mondjuk 1 csomag 1-est meg 1 csomag 2-est, aztan majd meglatod. Szules utan is van elet, el lehet menni boltba, de rendelni is lehet, nem kell azonnal megvenni mindent, nyugi :D


Majd idovel kitapasztalod. De ami mukodik mondjuk 1 hetig, az mar a masodik heten lehet nem lesz jo, en annyiszor jartam igy. Mert eppen akkor tobbet kakilt, pisilt es azt mar nem birta az a pelenka 🤷‍♀️

Lehetetlen kiszamitani, ne is almodj rola :D

ma 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 babyboom567 ***** válasza:
Jah, és azt is tegyük hozzá, hogy melyik márkát fogja bírni a babád bőre.Mert pl az én gyerekem a pommet pelustól kipattogzott,a tesómék meg kizárólag huggies-t tudtak használni kb fél éves koráig.Vagy pl nekünk nem vált be az lidl 4-es pelus, de az 5ös meg igen.Jah, és mi sem használtunk 1-es pelust,2-est használtunk kb 6-8 hétig, aztán már 3-ast.
ma 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!