Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy szoltassam le a 9 honapos...

Hogy szoltassam le a 9 honapos fiamat az ejszakazasrol?

Figyelt kérdés
szegenykem alszik o csak egyszerre 4 fogunk jott 3 mar kibujt 3 egymas utani napon meg van 1 a 4 kozul es ugyebar ejszaka tobbszor felsirt,csak az a bibi h ezt megszokta.enni eszik meg ejszaka most is 1x.de felsir es adom a cumit vagy 1 korty teat,es alszik tovabb,de van h olbe kivankozik.Egy ejszaka van olyan is h 8x 9x sir fel,van ugy h almaban....Persze o alszik tovabb cumi utan de nekem teljesen kimegy az alom a semembol.Nappal is alig tudok pihenni,mert nappal soha nem tudtam aludni,es most is ha lepihenek vele mikor o alszik,akkor csak megjobban osszetorom magam.Mit csinaljak?Otletek?
2009. szept. 11. 12:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Kitartás!
2009. szept. 11. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

ha biztosan a foga miatt van, akkor adj neki este lefekvés előtt Nurofent.

Ha jobb lesz a helyzet, akkor tényleg a foga miatt van :)

Próbéld ki!


(és szerintem ne etesd már éjjel, mert soha nem fog leszokni róla, és ilyen nagy babának már felesleges)

2009. szept. 11. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De a cici mar nem eleg neki.Viszont azon alszik el.Probalom utanna tapszerrel kinalni,de nem kell neki max 2-3 korty,es majd ejfel fele ehes es kezdjuk onnan az ejszakazast.
2009. szept. 11. 12:41
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia, az én babám is 9 hónapos. Gyakran felsír éjszaka. Én olyan cumit vettem neki, ami világít a sötétben, így azt megtalálja az ágyában és pár perc alatt visszaaszik. Ha nagyobb a gond és anya kell, akkor megyek és ölben altatom vissza. Én úgy látom, hogy nem lett belőle megszokás, mert van, hogy napokig nem kell átmennem éjszaka hozzá.

Nálunk van bébiőr, de éjszaka mikor csend van kikapcsolom, így nem riadok fel minden kissebb felsírásra. Ha nagyon sír akkor meg rögtön tudok menni hozzá, mert ugye azt meg lehet hallani.

A védőnőm azt mondta, hogy minden baba felsír, ilyenkor kell várni 5 percet, mert nagyon sok baba vissza is alszik.

Hát tanácsolni sokat nem tudok, de nekem is idő kellett mire tudtam nyugodtan pihenni.

2009. szept. 11. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

akkor adjál neki vacsorát: tejpépet, vagy valamit

ezek szerint este nem eszik eleget? ezért ébred?

szerintem itt a kettő dolog lehet együtt a baj: fogak+ kevés vacsi+ cicin altatás (ja bocs, ez három)

Először próbáld meg, hogy adsz neki vacsorát (tejpép stb) és nézd meg, változik-e az éjszaka.

Aztán próbáld ki a Nurofent, ha fentiek nem jönnek be.

A világító cumi is jó ötlet :)

2009. szept. 11. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ezen mi is átmentünk, már 13 hónapos múlt a fiam. Egy jó ideje vagy átalussza az éjszakát, vagy egyszer kel hajnalban. De tudom, hogy ha megint több fog jön egyszerre, akkor megint kelni fogunk. szerintem kitartás, mert ezen szinte mindenki átmegy. Pláne, ha 9 hónapos, akkor már ott a szeparációs szorongás is, amiatt is kívánkozhat ölbe éjjel. Kitartás, el fog ez is múlni, sok mindent nem tehetsz (persze a fájdalomcsillapításon kívül)!
2009. szept. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!