Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A 2. vagy 3. babátokat (gyerek...

A 2. vagy 3. babátokat (gyereketeket) is annyira, ugyanúgy szeretitek, mint az elsőt? Tesztek kivételt az 1. gyerekkel?

Figyelt kérdés
2009. szept. 9. 20:18
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

én is mindig ettől tartok/tam.középső gyerekként,egyetlen lányként eléggé "elnyomva" éreztem magam.Én is mindig azt gondoltam,hogy nem szeretnek(eléggé),és fájt,hogy a tesóim jobban "kézügyben" voltak.A bátyám azért,mert ő már nagy,az 1. az öcsém meg a legkisebb,és őt ajnározták(nekem is kellett) a legtöbbet.És ugye most is hogy már csak ő lakik otthon,látom,hogy velem ennyit nem "bajlódott" az anyum.

Nekem van egy 10,5hónapos fiam,akit lánynak vártam,és úgy néz ki(kopp-kopp) hogy újra babás vagyok.És már most azon aggódok,hogy lesz,fogom e őt is ennyire,vagy talán jobban szeretni?!De majd kiderül :-)

2009. szept. 17. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!