Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A 2. vagy 3. babátokat (gyerek...

A 2. vagy 3. babátokat (gyereketeket) is annyira, ugyanúgy szeretitek, mint az elsőt? Tesztek kivételt az 1. gyerekkel?

Figyelt kérdés
2009. szept. 9. 20:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem, bár tagadják, mindenkinek van "kedvence" a gyerekek közül. Azt nem tudom, hogy ez feltétlen az első baba-e.
2009. szept. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem négy van,de nem tudnám megmondani melyik a kedvenc.Régebben én is azt hittem,h lesz kedvenc,de nem.Hol egyiket,hol másikat veszi előre az ember,de konkrét kedvenc nincs.
2009. szept. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes kérdés :)

Nekem jelen pillantaban egy baba van és egyenlőre azért mincs másik, mert félek, hogy azt nem fogom ennyire szeretni :(((((

2009. szept. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Minden gyereket ugyanannyira szeretnek, csak másképpen. Pl. Julikát azért mert ő Julika, Pistikét pedig azért mert Pistike.
2009. szept. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 3 fiam van és az utolsó válaszolóval értek egyet! Nincs kivételezés!
2009. szept. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jó, ha tényleg nincs kivételezés. De nálunk a családban sajnos volt rá példa. Nekem még csak egy fiam van, de éppen ezért félek a testvér kérdéstől, mert láttam már rossz példát, nem is egyet.
2009. szept. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
83%

Fú én ettől nagyon félek...őszintén bevallva mi a fiamat is már lánynak vártuk, fiú lett, most mindjárt megszületik kistesó aki viszont csajos.

Én már most túlkényeztetem a fiam, nehogy megérezze a különbséget csakhát tudom h ez a túlkompenzálás se jó.

Jaj remélem mikor itt lesz a lány is, megtalálom az egyensúlyt kettejük között...

2009. szept. 10. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válasz! Sajnos nálunk is voltak kivételzések. Őszintén remélem mindannyiunknak sikerül, hogy ne kivételezzünk majd a gyerekeinkkel, mert nem tesz jót a testvéri kapcsolatokban. Mindenkinek sok sikert és erőt kívánok hozzá!
2009. szept. 10. 08:38
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Megértem a kérdésedet, nekem 1 lányom van, és most még én sem tudom elképzelni, hogy más gyereket is tudjak ennyire szeretni, de ez másképp lesz, ha már a tesót is érezni fogom a hasamban, legalábbis remélem.
2009. szept. 17. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
54%

Érdekes ez a kivételezés. Tesómnak mindig az volt a rögeszméje, hogy őt nem szeretik annyira, mint engem. Róla kevesebb fénykép készült, kevesebbet volt nyaralni, örökölt ruhákat hordott. Mindig ezeket hozta fel. Pedig mindennek megvan a magyarázata: Szerintem az első gyerekről mindig több fénykép készül, mert a szülőknek is újdonság és mire a másik megszületik megunják a fényképezkedést és csak párat kattintanak. Az emlékek úgyis megmaradnak képek nélkül is. Anyaralás meg azért szünt meg, mert mire tesóm megszületett kicsit rosszabbak lettek az anyagi körülményeink. és az öröklött ruha szerintem sok családban szokás. Tesóm még azt is kitalálta, hogy ő biztos örökbefogadott gyerek.

Én most várom a kistesót, a lányom mellé egy öcsit. Megpróbálok majd mindent megtenni, hogy egyikük se érezze mellőzöttnek magát. Már most érzem, hogy mindkettőt ugyanúgy imádom.

2009. szept. 17. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!