Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tudom, hogy unjátok már, de...

Tudom, hogy unjátok már, de azért megnézitek?

Figyelt kérdés

Nem kell hogy agyon dicsérgessetek csak nézzétek meg a büszkeségemet!:)Előre is köszönöm ha megteszed:)

http://www.youtube.com/watch?v=zNIoVOdimZ0


2009. szept. 9. 13:21
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
37%
Már bocsi, de meg tudná valaki mondani, hogy miért kell más/idegen gyerekét szeretni? Miért rossz az aki nem minden gyereket szeret, csak a sajátját? OLyat eleve nem lehet szeretni akit nem ismersz... Nagy okosságra vall, hogy ezért rossznak tartod. Szerintem sem idevaló ez a kérdés. Rakd fel valami igazi babás fórumra. Gondolom akik ide járnak és van gyerekük, ott is meg fogják találni. Itt meg több hely marad a fontos kérdéseknek, olyanoknak akiknek segíteni kell. Amúgy meg én hülye lennék mindenkinek mutogatni a gyerekem! Ne légy olyan naív, hogy mindnekit jónak nézel...
2009. szept. 9. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
53%

KÖSZÖNÖM! Örülök, hogy nem egyedül vagyok így ezzel a kérdéssel. Én vagyok az első "rossz" hozzászóló.

És ettől még jó anyja vagyok a 6 hónapos kislányomnak 40 évesen!!!

2009. szept. 9. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 A kérdező kommentje:

Jól van ne razziázzatok már.Többet nem zavarlak benneteket ilyen apró butaságokkal.Elnézést kérek,hogy olyat nézel,olvasol ami nem tetszik.megértettem.

Elkönyvelhetem magamnak,hogy én nem vagyok jó anya mert veszélynek teszem ki a kisfiamat mert"sok a rossz ember"na és perszeazt is elkönyvelhetem hogy unatkozok és egoista is vagyok.Holott egy szerény egyedülálló anyuka vagyok aki csak egy pici figyelmet kér.Tanultam belőletek.

2009. szept. 9. 17:45
 34/40 A kérdező kommentje:

16:02

Amúgy teljesen félre értelmezted a kérdésem úgy is válaszoltál de lényegtelen.Amúgy az eszemet meg ne firtasd azért kicsit sok lenne egy napra,hogy ezért a videóért még hülye is vagyok.Le lehet mostmár akadniu rólam.Elég volt.

2009. szept. 9. 17:49
 35/40 anonim ***** válasza:
66%

szia!

ne törődj a rosszindulatú bunkó válaszolókkal.

nagyon sok az arrogáns, intoleráns ember, rakd őket a megfelelő fiókba :)

ilyen ez a világ, sajnos.

2009. szept. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
27%

Kedvesem, te magad írtad.

"Abszolót nem vagyok egoista és minden gyereket szépnek találok.Nem csak a magamét szeretem de úgy látszik te ebbe a csoportba tartozol akik csak a sajátjukat szeretik a másikéra rá se néznek.Elég szomorú."

Nem tehetünk róla, hogy egyedülálló anyuka vagy. Ha szépnek tasláljuk a babaád akkor nem leszel egyedülálló? Inkább találd fel magad, nem nekünk kell szórakoztatni. Mi ezen nem tudunk segíteni.

2009. szept. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 A kérdező kommentje:
Most mit forgatsz ki??Ez hogy szeretem a gyerekeket nem arra értendő hogy szívből szeretem őket.Csupán foglalkozom a másikkal is nem csak az enyém él a világon.A másik.Nem vagyok a kedvesed.És nem akarlak benneteket szórakoztatni sem azt mondtam hogy ti tehettek arról hogy ez van.Most mért kell ezen ennyit firtatni mondtam már nem rakom fel mégegyszer azt kész.Nem is tudom hogy lehettek anyukák ilyen bunkó felfogással.
2009. szept. 9. 18:07
 38/40 anonim ***** válasza:
50%

Megint az első rossz hozzászóló anyuka vagyok.

Neked meg miért kell lebunkózni azokat az anyukákat, akik nem értenek veled egyet?

Igen, én is megnézem más gyerekét, de nem SZERETEM!

Szeretni csak a sajátomat szeretem, sőt imádom. De nem mutogatom, mert nem mutiba készült, hanem magunknak.

2009. szept. 10. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
100%

Én írtam, hogy sok a rossz ember és látom idézned is sikerült. Attól, hogy felrakod a videót a VILÁGHÁLÓRA nem vagy rossz anya, csak picit felelőtlen. És még mielőtt megkérdőjeleznéd, hogy hogy merészelek ilyet állítani, elmondanám, hogy rendőr anyuka vagyok és találkoztam már olyan "rossz emberrel", nem is egyel, aki ilyen és hasonló videókon élvezkedett, zaklatta a családot. Mert tudod a képek nem csak embereket és gyerekeket mutatnak, hanem környezetet is. Na ezért nem teszek én sem youtub-ra sem iwiw-re sem sehova a gyerekemről meztelen képet, és a házamról, meg annak környezetéről pláne nem. Tudod vannak akik kimondottan ilyenekre vadásznak.

De mindegy a Te dolgod, és ha nem hiszed el, hogy vannak bizony rossz emberek, akkor bizony még naív is vagy.

Minden jót neked!

2009. szept. 10. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 A kérdező kommentje:
Jól van már mondtam csak nézzétek meg mekkora elefánt lett ebből a bolhából.Nem értem.Nem lesz több felrakva és kész ennyi.Én sem azért vállaltam gyereket mert mutiba készült.Ennyi
2009. szept. 10. 12:41
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!