Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tudom, hogy unjátok már, de...

Tudom, hogy unjátok már, de azért megnézitek?

Figyelt kérdés

Nem kell hogy agyon dicsérgessetek csak nézzétek meg a büszkeségemet!:)Előre is köszönöm ha megteszed:)

http://www.youtube.com/watch?v=zNIoVOdimZ0


2009. szept. 9. 13:21
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
51%
háát, bocs, de szerintem is az vagy. Meg gondolom unatkozol is.
2009. szept. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
55%
Úristen. Nem értem, hogyan lehet egy anya ennyire rosszindulatú, mint az, aki ezt írta, "remélem, ez sem lesz itt sokáig". Én is egyet értek azzal, hogy ez az oldal nem erre való, de ha már itt van, megnéztem, és szerintem aranyos, és ha nem lettem volna rá kíváncsi, akkor nem kattintok rá és kész. De soha, SOHA nem tennék ilyen gonosz megjegyzéseket. Sajnálom az ilyen szülőket, biztos így eresztik ki a gőzt... Kár.
2009. szept. 9. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 A kérdező kommentje:
Szánalmasak vagytok!Hát akkor biztos egoista avgyok ha ti mondjátok.Ti meg jó példát mutattok a gyerekeiteknek azzal,hogy ítélkeztek olyanokon akiket nem is ismertek!De ha egoista lennék sem lenne azzal semmi probléma.Ti nem örültök,nem esik jól a szíveteknek ha dicsérik a babátokat?Független hogy hol..
2009. szept. 9. 13:58
 14/40 anonim ***** válasza:
42%
Szerintem az unatkozik, aki minden áron beléd akar kötni. Nem értem, mit keres egyáltalán itt?! Minek kattintott ide??? Mondjuk névtelenül irtó könnyű ám ilyen módon minősíteni a másikat.
2009. szept. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 A kérdező kommentje:

Nagyon nem érdekel ám a véleményük.Nem is érdekel ezek után.

Ítélkezzenek csak attól ha jobb lesz nekik hát legyen!

2009. szept. 9. 14:02
 16/40 anonim ***** válasza:
33%
Akik itt fikáznak, azoknak csak tanulságul kívánom, tapasztalják meg milyen, ha bármilyen módon büszkélkednek valakinek a gyermekükről, hogy jól hordják le őket a sárga földig. S ha megérzik azt a fájdalmat, amit ennek a kisfiúnak az anyukája érezhet most, mert fel mert tenni egy videót, akkor talán jobban meggondolják, hogyan viselkednek más szülőkkel.
2009. szept. 9. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
84%

Figyelj! Aranyos, persze, hogy aranyos. Milyen lenne egy kisgyerek? De ne ide rakd ki, hanem mutogasd a családtagoknak, volt osztálytársaknak, volt munkatársaknak, stb... vagy babás fórumon

csak annyi, hogy nem ide való

ezer féle ember jár erre: tini, egyetemista, fiú, lány, persze, hogy nem mindenkit izgat (még) a baba téma

2009. szept. 9. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:

vagy tedd föl úgy a kérdést: Ugye aranyos a kisbabám? mi a véleményetek?

és akkor már kérdés, és biztos sokan írják majd, hogy de ari!

2009. szept. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 A kérdező kommentje:
hát a "baba" témába az nem jön be akit nem érdekel.Ha a sex témába raktam volna be még meg is értettelek volna.Na de mind1 haggyuk felesleges ezen már vitatkozni majd legközelebb nem rakom ide.É
2009. szept. 9. 14:09
 20/40 anonim ***** válasza:
33%

Nagyon aranyos kisfiad van, gratulálok!!!!! Mennyi idős? Én is szeretnék ilyen videót csinálni a családnak a kislányom egy éves szülinapjára, de valamiért nem tudom letölteni a windows movie makert. Ha van valamilyen javaslatod, írnál nekem privit?

Apropó, remélem nem foglalkozol a durván beszólogató tyúkokkal itt, nyilván ők még soha nem büszkélkedtek senkinek, semmilyen módon a gyerekükkel (most az tök mindegy, hogy házi videó vagy csak egy "olyan okos a kisfiam" -megjegyzés), és biztos sok bajuk van, s jó célpontul szolgálsz nekik. Jó egészséget a babádnak és a családnak!

2009. szept. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!