Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tudom, hogy unjátok már, de...

Tudom, hogy unjátok már, de azért megnézitek?

Figyelt kérdés

Nem kell hogy agyon dicsérgessetek csak nézzétek meg a büszkeségemet!:)Előre is köszönöm ha megteszed:)

http://www.youtube.com/watch?v=zNIoVOdimZ0


2009. szept. 9. 13:21
1 2 3 4
 21/40 A kérdező kommentje:
Most meg a kérdéssel van baj?Mért ha úgy raktam volna fel nem lett volna ez most vitatéma?
2009. szept. 9. 14:10
 22/40 anonim ***** válasza:
61%

Egyetértek az előttem hozzászólóval.

Én soha sehova nem raktam ki ilyen formában a kislányom képét, pedig úton-útfélen megállítanak minket, hogy mennyire tündéri kislány. Mindenkire mosolyog, senkitől sem fél, tündéri kislány.

De akkor sem!!!

2009. szept. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 A kérdező kommentje:
Holnapra többet tudok mondani neked is a szerkesztéssel kapcsoltaban persze csak ha addig nem kapsz választ:)És köszönöm :)
2009. szept. 9. 14:12
 24/40 anonim ***** válasza:
75%
A 14.07-es véleményét osztom, végre egy normális megjegyzés. A beszólogatóktól távol állok. Gratulálok a kisfiadhoz, nagyon szép!
2009. szept. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
66%

Szintén egyetértek a 14.07-el!

Nem rosszindulatú akart lenni a megjegyzésem, de akkor sem idevaló a kérésed!

2009. szept. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
100%

Édes a kisfiad, de én is hadd jegyezzem meg (mindenféle rossz szándék nélkül), hogy ilyen oldalakra, mint a youtube, vagy a videa, vagy gyakori kérdések vagy hasonló videomegosztók, nem szabad ilyen videókat feltenni. Sajnos sok a rossz ember ezen a villágon.

Nekünk is van kivideónk, de én elraktam emlékbe a családnak, nem az egész világnak csináltam.

2009. szept. 9. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
20%

Rengeteg a kialhatatlan,undorito irigy anyuka sajnos.

Aranyos a babad,es kesz:) Ne foglalkoz a kotoszkodokkel.En is raktam fel videot a fiamrol,es jolesett ha szepeket irtak.Persze nalam is irtak irigyek:D

2009. szept. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
0%
Nagyon szép babád van, és nagyon jól választottad meg a zenét!! Az idézet a végén, meg egyszerűen fantasztikus!!! (Akit eleve idegesített a kérdés, miért nézte meg?!?)
2009. szept. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
Irtam neked pivit a szerkeztéssel kapcsolatban. várom válaszod.
2009. szept. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
32%
14.28-as anyuka vagyok. Ugyan kinek nem tettszik az, hogy a kérdező kérdésére válaszoltam? Pff.. sajnálom azt a valakit..valakiket...
2009. szept. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!