Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tudom, hogy unjátok már, de...

Tudom, hogy unjátok már, de azért megnézitek?

Figyelt kérdés

Nem kell hogy agyon dicsérgessetek csak nézzétek meg a büszkeségemet!:)Előre is köszönöm ha megteszed:)

http://www.youtube.com/watch?v=zNIoVOdimZ0


2009. szept. 9. 13:21
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
67%
.
2009. szept. 9. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
72%

Szívesen!

Én megnéztem, aranyos.

Csak egy a gond, hogy ez az oldal nem erre való!

És ez ma már a sokadik ilyen!

2009. szept. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
47%
szépek vagytok! Jó egészséget kívánok! Tudnál nekem segiteni milyen programmal kell ilyen videot csinálni, és hogyan tudom letölteni? Köszönöm
2009. szept. 9. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 A kérdező kommentje:

Az lehet hogy a sokadik ilyen és lehet hogy nem erre való

de nem tart semeddig sem tovább állnod a kérdéstől.Mármint ha valami nem tetszik azzal kapcsolatban hogy valaki fellinkeli ide a home videóját.Tök jó érzés hogy valaki megnézi és tetszik neki amit lát.Ha irigykedsz csinálj magadnak ha nem tetszik ne nézd meg.Sajnos ez a hely a legjobb lehetőség arra,hogy kicsit "dicsekedjünk"arra amink van:)Szóval ennyi!

2009. szept. 9. 13:32
 5/40 A kérdező kommentje:
Párom letörölte ezt a programot a gépről sajnos.De a nero-val is lehet ilyet csinálni.Ha addig nem kapsz választ holnapra megkérdezem a párom hogy kell azzal mert ehhez nem értek.Majd szólj ha már kaptál rá választ ha nem akkor segítek majd:)
2009. szept. 9. 13:34
 6/40 anonim ***** válasza:
33%

Nagyon aranyos kisfiad van!


Nekem nem gond, én szeretek ilyeneket nézni. :-)

2009. szept. 9. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
46%

Ha dicsekedni akarsz, akkor nevezd be szépségversenyre.

A mai ilyen kéréseket is levették már, remélem ez sem lesz itt sokáig!

2009. szept. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 A kérdező kommentje:
Jajj akkor húzz már el innen ha nem tetszik?Ha meg törlik akkor ennyi volt.De már ennyiért is megérte felrakni!!
2009. szept. 9. 13:36
 9/40 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem minden szülőnek a saját gyermeke a büszkesége! Remélem ezzel egyetértesz.

De azért ennyire egoista nem vagyok.

2009. szept. 9. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 A kérdező kommentje:

Szerinted azzal hogy ide felrakom egoista vagyok?

Szerintem az nem itt kezdődik.Amig te nem csinálsz ilyet bizony nem fogod érezni milyen jó ha kicsit büszke lehetsz rá.Abszolót nem vagyok egoista és minden gyereket szépnek találok.Nem csak a magamét szeretem de úgy látszik te ebbe a csoportba tartozol akik csak a sajátjukat szeretik a másikéra rá se néznek.Elég szomorú.De sztem nem is a veszekedésre való ez az oldal.Úgyhogy az a legegyszerübb ha ilyen "kérdést látsz"rá se kattints ezért felesleges hogy leoltsd a ásikat!

2009. szept. 9. 13:46
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!