Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi volt a legdurvább dolog,...

Mi volt a legdurvább dolog, amit valaha a szájába vett esetleg le is nyelt 1 év alatti babátok?

Figyelt kérdés
Nekem 9 hónapos a babám, és mióta mászik ezerrel mindent megkóstol. A legdurvább eddig egy pókhálóval körbefont kiszipolyozott döglött légy volt, és kíváncsi vagyok mivel lehet ezt még felülmúlni.
2009. szept. 8. 20:42
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Tegnap a cipőm talpát nyalta épp az előszobában ,mint a fagyit:) Jesszus!!!!:) tiszta kis bacigazdák!
2009. szept. 8. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
fúúú, én eddig agyon aggódtam magam egy szösz miatt:-)) most már nem aggódom, látom, hogy sokkal rosszabbakat is kibírnak a szervek:-) egyedül talán az újság és a fű volt, amit megevett a gyerkőcöm eddig:-)
2009. szept. 8. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Hát ámulattal olvastam... Az én lányom eddig semmit, majd frászt kaptam, amikor az ásványvizes kupakot a szájába vette. Keresztfiam viszont a cserépkályha ajtaját nyalogatta mindig előszeretettel. :)
2009. szept. 9. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Hugom a falat kaparta le es ette meg:D
2009. szept. 9. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Kutyám jól megrágott műcsontját, naponta veszem ki kisfiam szájából:)
2009. szept. 9. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
köszönöm Anyukák, potyognak a könnyeim a nevetéstől :D:D:D
2009. szept. 9. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, szép kis paletta...
2009. szept. 10. 09:32
 18/20 anonim ***** válasza:

Ezeken szénné röhögtem magam! Köszi mindenkinek!!!! :D:D

Asszem felköthetem a gatyót, kisfiam 7 hónapos lesz pár nap múlva. Újságot már bányásztam ki a szájából, és persze a kertben a füvet akarta legelni, na meg a kavicsokat a kerti járdáról. :) Egyébként minden tömköd a szájába, ami címke vagy szalag, vagy bárminek a megkötője. :)

Tényleg fel kell készülnöm a legrosszabbra, mert az apja állandóan virágföldet akart enni, a nagybátyja meg csibeszart. :) Szilíciumhiány LOL! B.

2010. ápr. 23. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Kiskanállal virágföld, kutyakaki, penészes rántotthús a szemetesből. Ez utóbbiból sok mindent ki szokott halászni, a szárazkenyér a favorit, de jó a rohadt krumpli, alma. Kutya és macskakaja (szigorúan száraztáp, ha van benne halacskás, az a főnyeremény).

Most hirtelen ennyi jutott eszembe, de a korábbi válaszokban is felfedeztem ismerős dolgokat (műanyag kupak, kavics, bogár stb.)

2010. ápr. 23. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
hát ez haláli...én tegnap szivinfarktust kaptam, mert belenyalt a homokozójában a homokba...hatalmas pánikkal rohantam a fürdőbe, h kimossam a száját, erre anyukám kb. röhögve kérdezte a gyerektől, h "Finom volt?" azt hittem tényleg elsírom magam...most már én is nevetek rajta :D:D:D
2010. máj. 5. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!