Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen volt a legdurvabb nap,...

Milyen volt a legdurvabb nap, napok a baba fogzasaval kapcsolatba meddig tartott?

Figyelt kérdés
2009. okt. 14. 20:48
 1/6 anonim ***** válasza:

Mi nagyon könnyen vészeltük át a 14 eddigi fogat.

Az egyik őrlőfogát fájlalta kb 3-4 napig, akkor este kapot 1 ml Nurophent éjfélkor, mert adig többször felsírt, utána aludt, de nappal nem volt vele gond.

Az utolsó 2 fog a felső 2 szemfog volt, annyit vettem észre, hogy nyálzik, és nem engedte 3-4 napig megmosni a fogát. Ennyi.

2009. okt. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

11 hósan belázasodott, hasmenése volt, dokit hívtam aki megállapította, hogy 6 foga jön egyszerre.

Elég szar 2 nap volt. De csak ennyi.

Ha tudom, hogy bújik a foga, akkor lefekvés előtt adok neki Panadolt.

2009. okt. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekünk durva heteink voltak. Nem alvás se éjjel se nappal, állandó sírás, nyüszögés, méltatlankodás. Ez volt a két felső foggal, azok voltak a 3. és a 4. és ez volt most a 4 őrlővel, egyszerre bújt mind a 4.

Nekönk nem használt semmi, hiába kapott nurofent, ugyanúgy felkelt éjjel és nem aludt. Most azért már megmondja, hogy fáj (ana, au au au) így kicsit könnyebb, tudom, hogy miért nyügi és megpróbálok mindent bevetni, hogy csillapítsam a fájdalmát. Eddig sikertelenül.

17 hónapos kislány anyukája

2009. okt. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
IIIIIIIsenem.Szegeny gyerekek.En fiam is nagyon szenved mar a negyedik napja.SE ejjel se nappal nem alszik.Ejjel 1orankent ebred sirva.14honapos 4nap alatt harom fog,es nemtudom mijon meg :( KITARTAS minden sorstarsnknak
2009. okt. 14. 21:13
 5/6 anonim ***** válasza:

2. vagyok,

most jön a babám 4 szemfoga (megint) egyszerre.

15 hónapos.

12 foga van és egy szemfog már kibújt.

Elég nyöszörgős, fájdalmasan néha felsír, de szerencsére alszik.

2009. okt. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nálunk 3 hónapja folyamatosan jönnek a fogak, 4 már előjött, most be van dagadva a köv. 4. az életünk azóta egy cirkusz, folyamatosan. 10 hónapos, nem használ semmi.
2009. okt. 15. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!