Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ki milyen praktikát vet be a...

Ki milyen praktikát vet be a baba etetésével kapcsolatba?

Figyelt kérdés
Hogy ne kenje össze teljesen magát. Már van egy-két csak itthoni ruhánk. Ne értsetek félre, imádom ahogy eszik, csak úgy érdeklődöm.
2009. szept. 30. 11:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Előke vagy csak erre a célra egy konyharuha a nyakába.
2009. szept. 30. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Előke van előtte, nejlonos ami jó nagy,meg törlőruha az ölébe.
2009. szept. 30. 11:35
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Én ilyen ujjas előkét vettem a babámnak. A ruhája nem lesz kajás, viszont az egész haja igen, mert felkeni a szájától. Kéne úszósapka is :)

2009. szept. 30. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én sokszor megőrültem tőle. Mikor legdurvább korszakát élte, szerencsére 40 fok volt kint, így levetkőztettem csak pelusra, levettem a hordozó huzatát, amiben etettem, és utána remekeül el tudtam mosni az ülést, meg a gyereket is. Mostanra normalizálódott a helyzet, időnként karmesterest játszik, természetesen kiszámíthatatlan módon, mikor közeledik a teli kanál. De akkor valahogy letörölgetem, utána max átöltöztetem.
2009. szept. 30. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!