Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi volt a legdurvább dolog,...

Mi volt a legdurvább dolog, amit valaha a szájába vett esetleg le is nyelt 1 év alatti babátok?

Figyelt kérdés
Nekem 9 hónapos a babám, és mióta mászik ezerrel mindent megkóstol. A legdurvább eddig egy pókhálóval körbefont kiszipolyozott döglött légy volt, és kíváncsi vagyok mivel lehet ezt még felülmúlni.
2009. szept. 8. 20:42
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
13-14 hónaposan galambszar, másnap cigicsikk.
2009. szept. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Legyet az enyém is talált. :S

Viszont ami a legdurvább, az szerencsére, huh, nem az én gyerekem volt: Egy ismerősöm kislánya megtalálta a saját kakis pelenkáját, éééés.... Gondolom tudod a folytatást. :S

2009. szept. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Az én kisfiam is mindent megkóstolt és még meg is kóstol a mai napig is(13hónapos)!Eddig ezek voltak:száraz,döglött légy,kavics,mindenféle szösz,morzsa,fű,virág stb.De már nyúlt kutyakakiba is.Még szerencse,hogy észrevettem,mert különben azt is a szájába vette volna.
2009. szept. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
a szemeteszsák széttúrása közben talált már rohadó, penészes uborkadarab.... :-))
2009. szept. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Az en kislanyom mar evett hangyat.apropenzt,radirt vett a szajaba (azt nem nyelte le).na meg mar egy csomo papirt.11 hos es nagyon mindent megakar enni.
2009. szept. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

kislányom 11 hónapos: giliszta, mert a nővére (3 év) Bevonszolta a homokozóba játszani, és ott találta. Addig apuci szomszédolt..

másik lányom gyöngyöket nyeldesett előszeretettel...

2009. szept. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
:))))))) HAAAAHAAA!! Hát ilyen jót még nem nevettem!!! Az enyém élő rózsabogár(metál zöld fényeshátú) amit szétrágott és folyt ki a bele, úgy vettem észre hogy a bogár lába lógott ki a szájából, fúúúúj, a barátnőm gyereke macskakaki a homokzóból,mondtam is neki te ez nem kaki, á nem az valami bab hahah nem az vol...
2009. szept. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 Nikcsi ***** válasza:
100%

Szerintem a meztelen csiga viszi a palmat, itt olvastam nehany nappal ezelott. :)

Az en fiam csak atlagos dolgokat, papir, torlokendo, ragasztoszalag, fu, level, hangya... ez utobbit hogy fogta meg rejtely. :)

2009. szept. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
A felsoroltak közt rengeteg ismerős volt :-))) Az én fiam annak idején még az egyik zenélő játéka nyomógombját nyelte le, amit a pelenkában találtam meg egy nagy adag közepén. A nyomógombon még ott volt a felirat: "press here". Hát, tudta a fiam, hogy "ott kell nyomni". Hogy kijöjjön. :-)))
2009. szept. 8. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
a saját kakija volt eddig a legdurvább a kisfiamnak.
2009. szept. 8. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!