Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » MI volt a "legdurvább" amit...

MI volt a "legdurvább" amit megevett a kisbabád, gyermeked?

Figyelt kérdés
Föld, papír, pospsitörlőkendő ezek voltak nálunk. Egy pillanat műve az egész és már ette is.
2010. máj. 3. 07:50
 1/9 anonim ***** válasza:
76%
Popsikenőcs,Cigi,úgy ette mintha csoki lenne.....
2010. máj. 3. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Homokot minden jóravaló gyerek eszik,és minden mást is,ami nem ennivaló. A legdurvább nálunk az volt,amikor a kétéves lányom jóízűen ropgtatott egy csigát,házastól mindenestől. Mondta,is hogy finom.
2010. máj. 3. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Egy felest lehajtottam állítólag, ezt anyu mesélte
2010. máj. 3. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én kiittam az összes üres sörösüvegből azt a fél kortyot, ami bennemaradt.
2010. máj. 3. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az én lányomnak a száraz macskaeledel izlett! Egy pillanatnyi odanemfigyelés műve volt!
2010. máj. 3. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Gyenge idegzetűek és gyomrúak most forduljanak el!!☺

Én kis koromban a tyúkszart ettem!☺☺ Rámszóltak,hogy azt nem szabad,én meg az ujjammal a számban válaszoltam,hogy "nem baj,nem baj!" ☺

A kisfiam még csak 3 hónapos,szóval vele még nem történt ilyesmi,szerencsére,habár a hintőpor rendszeresen a kezére kerül,és lenyalja...Egyszer véletlenül nekem is volt hozzá szerencsém,valahogy nem ízlett...nem értem,mit eszik úgy rajta...☺

Ny

2010. máj. 3. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam még csak 12 hetes, úgyhogy ő még nem "eszik ilyesmiket"...


Én viszont jó kislány voltam, mert hiába rakta anya a cigis dobozt magas ablakpárkányra, addig ügyeskedtem, míg el nem értem. Persze meg is kóstoltam, úgyhogy gyomormosás lett a vége... Öcsém a feles poharakban maradt egy-két cseppet iszogatta ki rendszeresen. Mániákusan kereste a kis poharakat, ha valami családi összejövetelt tartottunk. Kis alkoholista... :)

2010. máj. 3. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

11 hónapos a lányom.

Befőttes gumi.

Akkor vettem részre, amikor kikakálta.

2010. máj. 3. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__kisgye..

Az én kérdésem volt, itt is vannak érdekességek :D

*L*

2010. máj. 3. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!