Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek szülés után sokára...

Akinek szülés után sokára jött meg szoptatás miatt, hogy viselte az "elsőt"?

Figyelt kérdés
Egy éves a kislányom,és akárhogyis számolom,ide-stova majdnem két évig nem menstruáltam.Még mindig szoptatok (szerencsére),de tegnap elég tisztességsen megjött a bajom,és annyira furcsa és úgy,de úgy zavar.Úgy megszoktam,hogy nem menstruálok.Rosszabb mint a legelső volt annó.Más is így érzi/érezte?
2009. szept. 7. 11:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!Nagyon-nagyon fájt,komolyan mondom.Fel sem bírtam állni,és muszáj volt gyógyszerhez nyúlnom,(pedig sosem szoktam) hogy egyáltalán létezni tudjak.:(

Naaa,megszenvedtem azt a pár napot!Egyébként engem is kikészített rendesen,mert a baba fogantatása előtt is évekig nem volt vérzésem és a babavárás alatt sem természetesen...

Bírd ki ezt a pár napot,az a szerencsénk,hogy legalább nem tart olyan sokáig :) és egyszer elmúlik úgyis.

2009. szept. 7. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kislányomat 16 hónapig szoptattam 18 hónapra jött meg a menszim 1-nek! Hála nekem nem volt sok olyan volt mint régen de én császáral szültem lehet hogy azért!
2009. szept. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

6 hónapja szültem, szoptatok , éjszaka is, de már 2x megvolt.

A második, (egy hónapja) kegyetlen volt, ömlött belőlem a vér, szóval baromira nem hiányzott ez az egész.

2009. szept. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!