Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól lehet tornáztatni a...

Mikortól lehet tornáztatni a fiúbabák füfyiét?

Figyelt kérdés
Szomórúan tapasztalom,hogy senki nem tett fel még ilyen kérdést,pedig gondolom nagyon sok anyukának megfordul a fejében.Nagyon sok eltérő válaszokat hallottam és nektek mi a véleményetek?
2008. jún. 5. 11:13
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Két fiam van, születésüktől fogva tonáztattuk a fütyit, de csak amennyire a bőr magától engedi, erőltetni nem szabad, mert be is repedhet. Legjobb ezt az esti fürdésnél megejteni. Ezzel a módszerrel mindkettőnek teljesen fel lehetett húzni a bőrt 1- 1,5 éves korukra.

2008. jún. 5. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ!Még arra lennék kiváncsi,hogy mia teendő ha a fütyiének az aló része van letapadva.Erre is nagyon sok eltérő válaszokat hallottam.Az egyik ismerősőmnek a gyerekének a fele le van tapadva és azt mondta az orvos,hogy nem kell vele csinálni semmit nagyon szép.
2008. jún. 5. 11:43
 3/6 anonim ***** válasza:
46%
Furi ezen én is gondolkodtam ,met anyum azt mondta pár hónapos korban kell elkezdeni,de sok helyen azt olvasom,hogy egy éves korig nem szabad neki piszkálni.Én is el vagyok bizonytalanodva,mert nekem is kisfiam lesz és tudom anyósom olyan na majd ő felhúzza neki,de én nem fogom engedni.de ez jónak tűnik amit írtok,hogy ovatosan próbálgatni kell neki,hogy ne fájjon ,mert biztos,hogy lazítja neki.Az sem jó ha begyullad és végül felvágják vagy mit csinálnak neki..
2008. jún. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!Igen a húgómnak az orvos azt mondta,hogy 1éves koráig nem szabad hozzányulni,nekem a védőnőm meg azt tanácsolta,hogy 3hetes korától lehet.Az orvosoknak a véleményük is más.Én igazán arra lennék kiváncsi(ezt már egyszer leírtam),hogy mi van olyankor amikor a fele vagy éppen a fütyiének az alsó része van letapadva.Kel-e sebészeti beavatkozás.Kérek valakit írja meg a választ 100%-ig.Köszönöm előre is!
2008. jún. 6. 10:17
 5/6 A kérdező kommentje:
Bocsi elírtam az utolsó mondatot!Kérek valakit.....
2008. jún. 6. 10:41
 6/6 anonim ***** válasza:
Az első válaszoló vagyok. Mindegy, hogy hol van letapadva, orvosa válogatja, hogy mikor nyúl hozzá. Nagyon eltérőek még az orvosok közt is a vélemények. Nálunk 1-1,5 éves korig nem bántják.
2008. jún. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!