Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyire kell a fiúbabák...

Mennyire kell a fiúbabák fütyijén a bört lehúzni?

Figyelt kérdés

a dokim szerint,épp csak hogy a makk hegye látszodjon.más tapasztalt anyukák,meg hogy addig mig ki nem bójik a makk teljesen.

(10hós babám van)


2011. okt. 14. 13:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell huzogatni 1 éves korig. védőnő
2011. okt. 14. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

ezt a hülyeséget már ne is haragudj. ha le van tapadva majd feltéped mert más anyuka addig húzza????

ne haragudj, de gondolkozzál már :/ addig húzd amíg engedi, egy icicpicit se tovább mert műtőasztalra kerülhet a fiad ha bereped és rosszul forr össze!

2011. okt. 14. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

25 hónapos a fiam, de nem húzogatjuk neki. 3 éves koráig simán ráér még oldódni. Vannak erre krémek is.

Ilyenkor még sejtesen le van tapadva nekik. A húzogatással mikrorepedések keletkezhetnek, és később szűkülethez vezethet.

Ha tud sugárban pisilni, és nincs begyulladva a kukija, akkor nincs tennivaló.

2011. okt. 14. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
1 éves korig semennyire ne húzd, utána csak míg engedi, de azt mindennap fürdésnél.
2011. okt. 14. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Kedves előző!

Vigyázzatok ezzel a dologgal, mert mi 2 éves koráig vártunk vele , hogy majd "oldódik". Ha 2 éves korig nem oldódik, az bezony letapadás (rosszabb esetben szűkület), ami nehezíti a pisilést. Kenőcsöt kaptunk rá, majd felszakították neki orvosilag. Gyönyörűen gyógyul, nem hegesedik, nem nő vissza. Ha előbb nem is, de 2 éves kora után érdemes foglalkozni a dologgal!

2011. okt. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
*mmint a 84%-os válaszadónak írtam, ha nem lenne egyértelmű....
2011. okt. 14. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
második válaszolonak: gondolkodom és nem azt irtam,hogy én húzom neki,...eggyenlöre csak viz alatt lötykölöm neki....ezért kérdeztem.
2011. okt. 14. 14:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!