Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 14 hós a babám fiu a kérdésem...

14 hós a babám fiu a kérdésem hogy a fütyijén a bőrt meddig kell h ilyenkor fel lehessen már huzni?

Figyelt kérdés
ugy értem a kisfiamnak egy pci gombostű hegynyi "lyuk van a végén" ez nem baj még?
2011. máj. 24. 12:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta a gyermekorvos, hogy amíg a pisi gond nélkül kijön rajta és nem gyullad be, addig ne bolygassuk. Majd ráérünk 3 éves kora körül foglalkozni a problémával, ha addig nem javul a helyzet.
2011. máj. 24. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
én 1 éves koráig vártam a védönöm és a gyerekorvos is ezt tanácsolta,mi addig huzzuk fel amig egy fehér kör ki nem alakul persze nem fájdalmasan,én inkább huzogatom minden este minthogy utánna dokinéni rántsa fel és abbol csak fájdalom van.
2011. máj. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!