Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislanyom 1eves, jarni kezd...

Kislanyom 1eves, jarni kezd es a labfejeit mintha befele forditana. Ha maga fog jarni elmulik? Vagy kell tornaztatni?

Figyelt kérdés
2011. febr. 17. 19:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Én mindenképpen elvinném az ortopédiára. Lehet nincs semmi baja, de a doki azért csak biztosabbat tud mondani. Lehet elég neki a torna is vagy akár egy spéci cipő is sokat segíthet.
2011. febr. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

ezek szerint még nem jár egyedül...szerintem ne járassátok, hagy próbáljon egyensúlyozni, szerintem nem lesz ott gond. egyébként az én lányom először kicsit kifelé tartotta a lábait, úgy lépegetett, de ahogy egyre biztosabban ment, úgy egyre egyenesebben tartotta a lábát.

ha úgy megy, hogy a lába külső vagy belső élén, úgy tudom, hogy fordítva kell ráadni a cipőt. ezt másodkézből hallottam, elvileg egy ortopédus javasolta ezt.

2011. febr. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem javasolta az ortopéd orvos a kacsalábas cipőhordást, de a kislányom úgy jár, hogy a lábfeje teljes talpon állás, és járás közben-nem midig- befelé fordul. Igazából én azt gondolom, hogy ez inkább olyan egyensúlyozási módszer nála, mert néha még a lábujjait is behúzza hozzá. Viszont azt ajánlom, hogy várjatok, míg tényleg egyedül megy, mert akkor teljesen másképp fogja tenni a lábacskáit, mint akkor, amikor valaki fogja a kezét!
2011. febr. 18. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!