Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Rosszul tettem? Bővebben lent.

Bea24 kérdése:

Rosszul tettem? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Ma az 1 hónapos kisbabámnak cumit adtam, eddig nem fogadta el a próbálkozások során, de ma igen. A férjemmel ellene voltunk, de nagyon nehezen nyugodott meg és szinte mindig sír(t). Többen ajánlották, hogy próbáljam meg és ma rákapott. Félek rosszul tettem... Mi a véleményetek? Ti adtok a babótoknak cumit?
2009. szept. 2. 18:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
86%

szia!!

a mi kisfiunk lassan 10 hónapos és cumizik. viszont szabtunk egy határt és csak akkor kapja el, ha nagyon-nagyon nyűgös+alváshoz. így szépen ő is megszokta ezt a rendszert és be is vállt. remélem, majd könnyen el fogjuk hagyni, ha eljön az ideje.

ági

2009. szept. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
50%

3 gyermekem van.Egyiknek sem volt cumija,bár néha könnyebb lett volna.

Akkor lehet baj a cumiból ha szoptatsz,a cumi miatt ugyanis ritkábban keri a szopit.

2009. szept. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
73%
Szia! Nem tetted rosszul. Inkább a cumit szívja, mint a kezecskéjét, mert arról nehezebb leszoktatni.
2009. szept. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
66%

Ha szoptatsz megfogja zavarni a cumi.Mi is így jártunk.

Egy hét után elvettem tőle, mert nem akart szopni!

Most 7hós és meg van cumi nélkül.

2009. szept. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
65%
Szia!Én cumi párti vagyok, azért van hogy használjuk. Már kórházban is cumizott.Ha akarja miért ne.Én nem értem azokat akik ezt ellenzik és problémáznak.De nem vagyunk egyformák, mindenki úgy csinálja ahogy jónak látja.
2009. szept. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
70%
Az én lányom kb kéthetes korában kapott cumit, most 7 hónapos és még mindíg cicifüggő,semmi összefüggés a cumi és a szopi között. Ha éhes ,kiköpi,és követelte a cicit, ha nem volt éhes akkor jó volt a cumi is
2009. szept. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
64%

Az én babám is ugyanazt teszi mint az előttem válaszolóé! Ha éhes akkor a cumitól nem fog jól lakni és követeli a cicit! Szerintem sincs összefüggésben vele!

Én annak idején ugyanazért adtam cumit a babámnak, amiért most Te is! Már 7 hónapos de még mindig szopizik! Majd ha eljön az ideje, leszoktatjuk róla, addig viszont könnyebb neki!

2009. szept. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
62%
Na az én kisfiamat egyáltalán nem zavarta meg a cumi! A mai napig szopizik szinte minden étkezés után,pedig már 11 hónapos! Mondjuk ő is csak akkor kapja meg ha már nagyon álmos és ez miatt nyűgös. Ne foglalkozz mással,hogy ők hogy csinálják! Én is eldöntöttem szülés előtt,hogy nem lesz cumi, aztán a kis mazsolám keresztül húzta a számításaimat. :)
2009. szept. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
37%

Egyik babámnak sem volt cumija.

Cumisüvege sem!

2009. szept. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%

Én nem vagyok a cumi ellen. A kislányomnak is van(4 hós), de túlzottan nem kapálózik érte. Ha nyűgös, álmos, akkor elfogadja. Egyébként állandóan kiköpködi.

Ha elfogadja, neki adom, ha nem, én mindenáron nem erőltetem.

A barátnőm igen. Állandóan tömködi a babája szájába...

2009. szept. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!