Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Letörölte a puszimat, ez...

Letörölte a puszimat, ez nagyon rosszul esett! Rosszul tettem, hogy az arcára adtam, és nem a homlokára?

Figyelt kérdés
8.5 hónapos az unokatestvérem kisfia.Tegnap voltunk látogatóban.Ült a szőnyegen,az anyukája mellette.Én odamentem,és adtam az arcára egy puszit.Nem nagyot,és nem nyálasat.Aztán az anyukája mondta,hogy a házam mögött van a csörgője adjam már oda,és mire visszafordultam a játékkal,láttam hogy épp akkor vette le a kezét a gyerek arcáról,és letörölte a puszimat.Így a hátam mögött letörölte,mikor nem figyeltem oda.Pedig nem vagyok beteg,se büdös.Aztán jött a nagymamája,és felvette,azt mondta,-Én az a homlokodra adok,jó lesz így?Ilyen idős korban tényleg ajánlott még a homlokukra,vagy a fejük búbjára adni?Ez rosszul esett,mintha leprás lennék:((
2011. febr. 6. 13:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
Ugyan már, ne aggódj! minden gyerek ilyen. nálunk ma a 3 és fél éves nagyfiam törölt le minden puszit, pedig bőven volt utánpótlás :) Emiatt nem kell kétségbe esned, semmi baj veled, ő még gyerek.
2011. febr. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
0%
Nem tettél semmi rosszat,az anyuka részéről meg nevetséges és bántó volt. Rakja vitrinbe a gyerekét,ha nem akarja ,hogy az anyján kivül más is hozzáérjen.
2011. febr. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
0%
Ne sértődj meg. Nem akart megbántani biztos. DE nem illik egy baba arcát puszilgatni, mert ő még mnidnet szét ken az arcán. Ha puszit szeretnél adni neki akkor vagy a feje búbjára inkább vagy a kicsi tarkóját.a De az lett volna a legjobb és kevésbé kellemetlen ha megkérded az unokatesódat hova adhatok neki puszit? S nem jársz így. A nagyika azzal ,hogy azt mondta a homlokodra adok jó? Mint egy megkérdezte anyukát is,ohgy szabad-e. Szóval ne légy már ovis.
2011. febr. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%

Én mindig az arcára adok, igaz, nekem a saját gyermekem. Illetlenség és túlérzékenység, amit csináltak.


A másik oldal viszont: mielőtt más gyerekével (kutyájával, macskájával) bármit csinálok, megkérdezem a szülőt, hogy szabad-e. Mert lehet, hogy ők másképp nevelik, mást gondolna, más a véleményük.

2011. febr. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
65%

Az anyuka ostoba módon viselkedett, nem szabad vele túl sokat foglalkozni.

Hagyd rá.

2011. febr. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
ugyan már... nem szereti ha "idegenek" puszilgatják, nincs ezzel baj. Én 24 vagyok és gyerekkorom óta rosszul vagyok attól ha valaki aki nem legközelebbi rokon vagy barát megpuszil.
2011. febr. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
47%
jaa az anyuka törölte le... akkor bocsi, az tényleg bunkóséág:D
2011. febr. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Kedves első! Szerintem félreértetted, az anyuka törölte le a gyerek arcáról, nem a gyerek a sajátjáról.

Hát nem tudom, én első perctől össze-vissza puszilgatom a fiamat, meg a nagymamák, keresztszülők, unokatestvérek is, és általában az arcát. Én megkérdeztem volna, hogy mi történt, hogy megtörölte a gyerek arcát. Vagy esetleg ha náluk nem szokás a gyerek arcára puszit adni, akkor elnézést kérsz, többet nem fordul elő, de szerintem ezt tisztázni kellett volna.

2011. febr. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
24%
Én adtam volna neki még egyet és félhangosan megjegyeztem volna, hogy ezt már ne engedd, hogy anya letörölje. Egy 8,5 hónapos gyereket azért már nem kell annyira félteni.
2011. febr. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
28%

Is-is,mindketonek igaza van.


maskor kerdezd meg hova adhatsz puszit.

2011. febr. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!