Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tehetek vizes ruhat lazas...

Tehetek vizes ruhat lazas fiam homlokara?

Figyelt kérdés
2009. jún. 15. 17:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Feltétlenül! Nemcsak a homlokára, hanem csavard be mindkét bokáját is és a csuklóit is. Így elvileg le kellene mennie a lázának. Ha mégsem, csinálj fürdőt. Először jó langyos legyen a víz, majd fokozatosan engedj hozzá hideget. Ne menj el a teljes hidegig, csak jó hűvös legyen!
2009. jún. 15. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
koszi koszi
2009. jún. 15. 17:59
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha egy dokit kérdeznél, azonnal azt mondaná, hogy ne csak a csuklóra és a bokára tegyél borogatást, hanem EGÉSZTEST borítást csinálj! (ápolónőként dolgoztam)
2009. jún. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hogyne. Sőt bokára, csuklóra, tarkóra.

De ha nem megy le a láza, feltétlen doki!

2009. jún. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
a második vagyok: elfelejtettem mondani, hogy a borogatással egyidejűleg alkalmazz gyógyszeres lázcsillapítást is. Bár nem tudjuk, hogy mennyire lázas! Ja, és a hűtőfürdő is tényleg nagyon jó módszer!
2009. jún. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
koszi a valaszokat.39,5laza volt akkor,nagy nehezem levittem.
2009. jún. 16. 08:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!