Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 100 ml tápszerhez miket...

100 ml tápszerhez miket tehetek, hogy kanalazható pép legyen belőle?

Figyelt kérdés

babám önmagában nem issza, most reggel ezt csináltam, 60 ml tápszer és alma, pici babakeksz. Pép lett.


Más ötlet?


Nagyon megköszönöm!!


2011. nov. 4. 10:14
 1/9 anonim ***** válasza:
Szia! Attól függ, mennyi idős a babád, de sztem a gabonapépeket próbáld meg. Van belőle gluténmentes is. DM-ben több félét is kapni, én elsőként anno a köleskását próbáltam, azt vízzel, gyümölccsel, és tápszerrel is lehet adni, rajta van a dobozán a hígítási arány. Babylove Hirse a neve (saját termékük), és ez az egyik legolcsóbb.
2011. nov. 4. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én a Babylove 3 gabonás pépjét használom, mondjuk én joghurtok sűrítésére. De a kislányom nagyon szereti.
2011. nov. 4. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

köszönöm nektek, az a helyzet, hogy már többször vettem gabonás-kekszes tejpépet, de egyik alkalommal sem ette. Csak a gyümölcsöset fogadja el.

Ha vennék az általatokból, akkor szintén hasonló izű lenne, igaz?

Olyan gabonás izű lenne, igaz? Mert ezt nem eszi meg sajnos a lánykám :(

2011. nov. 4. 10:28
 4/9 A kérdező kommentje:
ja, elfelejtettem, 8,5 hónapos :)
2011. nov. 4. 10:30
 5/9 anonim ***** válasza:
A banán is jól pürésít.
2011. nov. 4. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Próbáld meg a DM-ben kapható rizspelyhet, annak nincs gabona íze. Gyyümivel tudod tuningolni.
2011. nov. 4. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

banán jó ötlet, túrós banánt már adtam neki.

megnézem azt a pelyhet, amit írtál, hátha :)

2011. nov. 4. 11:06
 8/9 anonim ***** válasza:
Második vagyok. Igen, gabonás ízű, de nem annyira, mint pl. a gabonás tejpép. Bár a kislányom azt is imádja. :D
2011. nov. 4. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
én anno mindig kevertem a gabonapehellyel készített tápszeres "tejpéphez" gyümölcspürét, a müllerben mostanság is csak 490,- volt 4 db 1dl-es, ami két étkezésre elég és többféle ízben van (barack, sárgabarack, banán stb
2011. nov. 4. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!