Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Rosszul tettem hogy Nike...

Rosszul tettem hogy Nike sportcipőt vettem?

Figyelt kérdés
15 hós a lányom és most vettem neki egy nike sportcipőt,eddig siesta cipői voltak.Attól félek hogy hogy nehogy elrontsam vele a lábát,de hallottam olyat is hogy sok ortopédus a siestát nem ajánlja.Vélemények?
2010. szept. 1. 14:50
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem tetted rosszul én is vennék de nagyon drága a siesta meg elérhetetlen...

(idén nyáron háromszor váltottunk cipőt nem tehetem meg hogy siestát vegyek.)

2010. szept. 1. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha puha a talpa és bőr, akkor szerintem nem akkora gáz.

Én pumát vettem és nagyon puha a talpa és bőr-de csak ezért vettem meg.

2010. szept. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
az én lányonak is az volt anno az első "járós" cipője, nem bántam meg, most majdnem 3 éves és semmi baj a tartásával, járásával és nagyon jól bírta, úgyhogy szerintem ha így nézzük, akkor az ára sem olyan vészes.
2010. szept. 1. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A kislányom a nyáron Siesta szandált viselt, most ősszel Nike van neki és egy SIESTA szandálcipő.

Nem lesz baja a lábának szerintem. Mi hétfőn voltunk ortopédián és az orvos azt mondta, járhat ezekben a cipőkben, nem kell gyógycipő meg ilyesmi.

2010. szept. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2010. szept. 1. 15:29
 6/6 anonim ***** válasza:
Az a baj,hogy ezek a cipők NEM BŐR! Ezek műbőr sportcipők és a legtöbbnek még a talpa is mint a beton,egyáltalán nem hajlékony.
2015. márc. 1. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!