Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mivel etetik/etetnék Anyudék-A...

Mivel etetik/etetnék Anyudék-Anyósodék a babádat már?

Figyelt kérdés
Olyan ételekre gondolok amiket még "nem szabadna" ennie, de ők már (titokba?) adnak neki enni...
2009. aug. 31. 12:07
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Az anyósom epret adott a 7 hónapos kislányomnak...
2009. aug. 31. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
A dédi sörbe nyomta a 11 hónapos lányom kezét, hogy nyalja le és kóstolja meg. Majdnem infarktust kaptam, még jó, hogy időben észre vettem, és meghiúsítottam az akciót. De kínálta anyósom virslivel és fasírozottal is 6 hónaposan, illetve túró rudival 8 hónaposan. Én szigorú vagyok, semmi ilyesmit nem engedtem.
2009. aug. 31. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
74%

nekem is anyósom,ha tehetné,már mindennel etetné szegény gyereket...most 5 és fél hónapos.

múlt héten kezdtük a kóstolgatást.

csakhogy anyósom már megelözött,pontosan egy hónappal ezelött ,az akkor 4 és fél hós kisfiamat,aki szinte csak szopizott még,megetette sütötök-alma pürével...úgy,hogy engem meg sem kérdezett.

amikor megtudtam,iszonyú csalódást és dühöt éreztem,össze is vesztünk.

ugy éreztem,hogy elrabolta tölem az élményt,hogy elöször én kínálhassam a kisfiamat,hogy láthassam a kis arcát az elsö falatoknál.

ráadásul aggódtam is,mert nem rögtön pürével szoktak kezdeni.de szerencsére nem lett semmi baj,kicsit megülte a gyomrát,de rendbejött.ezt követöen még 3 hétig csak szoptattam.

tanulság az esetböl,hogy többet anyósomnál nem hagyom ott a kicsit,fél percre sem.

mindig mindenben szeretett ellenem tenni,az sem tetszett neki,hogy miért szoptatom a babát,azt mondta,adjak inkább tápszert!..

söt,feles tejet is emlegetett,szerinte még az is jobb lenne a kicsinek,mint az anyatej...

2009. aug. 31. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Apósom tegnap kólával akarta megkínálni 15 hós fiamat!!!

A múltkor pedig a a tejallergiás fiamnak túrórudit hozott!!!

2009. szept. 1. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!