Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mivel etetik/etetnék Anyudék-A...

Mivel etetik/etetnék Anyudék-Anyósodék a babádat már?

Figyelt kérdés
Olyan ételekre gondolok amiket még "nem szabadna" ennie, de ők már (titokba?) adnak neki enni...
2009. aug. 31. 12:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
73%
Pár hónapos korától(4-5)mindennel,pépesitve.Kenyértől a húsig.A hajam az égnek állt,már az ötlettől is.
2009. aug. 31. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
56%
Édességgel-csoki,suti,nyaloka megnyalása /11 hónapos/,az anyósom a múltkor azt kérdezte tolem,hogy miért nem akarok neki édességet adni-mintha én lennék ezért furcsa.
2009. aug. 31. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
56%
Amikor született a fiam, és még haza se mentünk a kórházból, 2 napos volt, akkor anyukámat alig bírtam leállítani arról hogy limonádét hozzon a babának. A mai napig nem áll le, a citrom jótékony hatásáról szövegel, és nem érti miért nem adok a babámnak. Anyósom csak háztartási kekszet akart adni neki egyszer.
2009. aug. 31. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

10 hós és amiben nincsen tej vagy tojásfehérje, mogyoró abból ő is "kóstolhat". Egy falat csoki, egy korty rostos lé, egy morzsányi süti... Nem kaja előtt, hanem utána és tényleg csak kósolás szinten. De ha pl ebédnél sültcsirke van meg petrezselymes krumpli, abból jól is lakhat.

Én nem vagyok ilyen szőrös szívű, persze vannak határok. Egy ekkora babát már érdekil a mi ízeink és ismerkedhet velük szerintem.

2009. aug. 31. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Anyukám nem eteti a megkérdezésem nélkül. Szokott hozni gyümölcsöt (most az őszibarack a sláger), túró rudit, krémtúrót és rám bízza, melyikből adok a babának. Anyósom sem eteti, bár egyszer azért "kiakadtam", mert babapiskótát vett a gyereknek, de nem a simát (amit oda is adtam volna neki), hanem halom cukor volt a tetején. Ez még mindig a szekrényben áll. Alapvetően nem vagyok egy "mindentől eltiltom ami káros" felfogású anyuka, de ha ugyanabból az élelmiszerből van kevésbé káros és még ráadásul az is ugyanolyan finom, akkor miért veszi a rosszabbat?
2009. aug. 31. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: most 15 hónapos a lányom, amikor a piskótás eset történt, akkor kb. 1 éves volt.
2009. aug. 31. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
A fiam 8 hós, nálunk a dédi volt hogy nyalatott meg már vele kis csokit, vagy megmaradt a zserbóról a krém és abból egy picit, de az ilyen engem nem zavar. Fagyit és jégkrémet ha mi eszünk én is szoktam vele nyalatni, mert nem hiszem hogy attól a picitől bármi baja is lenne...
2009. aug. 31. 12:29
 8/14 anonim ***** válasza:
Anyukámnak elmondtam,hogy mit nem ehet.Ő megértette.Ha valamiben bizonytalan,akkor felhív.Nasit nem igazán ad a gyereknek,ahogy mi sem.Persze ha én eszem mondjuk túrórudit,pudingot stb.abból kap egy kicsit,de ő amúgy nem kap pufit,babapiskótát stb. két étkezés között.Nem vagyok az a túlreagálós anyuka,kaja szempontból.Ha olyat csinálok,amiből ő is ehet,kap.Minap túrós csuszát evett(kevesebb sóval csináltam).Imádja.Mondjuk már 10 gónapos.
2009. aug. 31. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ja,a fagyit-jégkrémet én is nyalattam a gyerkőccel,izlett neki.Sőt,kiváncsiságból kapott szénsavas vizet(1 flakon kupaknyit)nagyon édes arcot vágott,és a meglepetésemre kért még.Nem zavarta a szénsav.Természetesen azóta sem kapott.
2009. aug. 31. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Anyósom szerint tápszer helyett adjak neki feles tejet vagy tejbegrízt!!!! (2,5 hónapos a fiam)
2009. aug. 31. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!