Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Amikor megszületett a babánk...

Amikor megszületett a babánk volt egy napirendünk 7,10,13,16,19,22. tehát 3 óránként evett, na jó de akkor én ébresztettem! Most igény szerint szopizik, de ha 3 óránként enne, hogyan lenne éjjel? Akik órára etetnek, hogy csinálják?

Figyelt kérdés
2009. nov. 25. 14:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem értem mi a kérdés?

Egyrészt mért kell ébreszteni a babát? Ha éhes, egyen akkor.

Ha igény szerint eteted, jelzi mikor éhes.

Ha órára eteted, akkor gondolom éjjel is órára eteted...

Mekkora a babád? Mert van baba, aki igen korán végigalussza az éjjelt, vagy egy szopi elég neki.

2009. nov. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen ,így hogy igény szerint etetem nincs is gáz ... De ha volt a kérdés ,úgy etetném ,hogy órára ,akkor mondjuk ha nem éjjel 1 kor ébredne enni akkor borul a kiírt idő 7,10 13 16....Akik órára etetnek ,nekik ,hogy jön ki ,hogy mindig ugyanabban az időben esznek ?
2009. nov. 25. 15:25
 3/5 anonim ***** válasza:
Sehogy !éjjel nem fogom felkelteni,örülök,hogy alszik!
2009. nov. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
:) De ha mégis ébred ,de más időben ?
2009. nov. 25. 16:09
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt egy ideig nem lehet megoldani. A baba nem gép, nem tudod felhúzni, mint egy órát. Az enyém volt, hogy felébredt éjjel 2-kor, volt hogy 4-kor, stb. Már 5 hónapos, most már nagyjából ugyankkor kel reggel, és így már beállt a napirend, de most sem óramű pontosággal. Van hogy fél 9-kor van tízórai, van hogy fél 10-kor.
2009. nov. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!