Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kismamik, akik uvegbol etetnek...

Kismamik, akik uvegbol etetnek, fejnek? Minden alkalommal elmossatok a cumisuveget, fejogepet? Sima mososzeres vizzel vagy minden alkalommal kisterilizaljatok?

Figyelt kérdés
egy kezdo kismama.. :)
2010. dec. 20. 15:57
 1/7 anonim ***** válasza:
minden alkalommal elmosom, és naponta sterilizálom.
2010. dec. 20. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hat hetes koráig minden alkalommal sterilizáltam, utána már csak naponta egyszer, most már csak elmosom mosószeres vízzel és nagyon-nagyon alaposan kiöblítem. 4 hónapos a kisfiam.
2010. dec. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
első babánál minden nap sterilizáltam most a harmadiknál hetente egyster sterilizálom,de mindig elmosom rendesen.Nem kell tulzásba vinni.Olyan mint a cumi elsőnél kifözöd ha leesik a harmadiknál felveszed bekapod és ennyi:).Nem is beteges a harmaik.
2010. dec. 20. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Második vagyok: természetesen amikor már csak naponta egyszer sterilizáltam, akkor is elmostam alaposan minden egyes használat után.
2010. dec. 20. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem lesz baja a babanak a mososzertol(tudom,jol el kell obliteni,de akkor is) :)
2010. dec. 20. 16:15
 6/7 anonim ***** válasza:
Fontos a meleg majd a hideg vizes öblítés.Mi baja lenne,nem marad rajt mososzer.
2010. dec. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én hat hónapos koráig: mindig elmosogattam-mosószerrel, öblítettem, majd fertőtlenítő folyadékba tettem. Hat hónapos kora óta már csak mosogatás, öblítés, és csak alkalmanként fertőtlenítem. Kilenc hónapos a kislányom. Nyolc hónapig kapta a lefejt anyatejet, egy hónapja tápszeres.
2010. dec. 21. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!