Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Azt hiszem depressziós vagyok....

Azt hiszem depressziós vagyok.14hónapos a babám, mit tegyek?

Figyelt kérdés
14hónapos a kisfiam és megörülök szinte,nincsennek barátaink akikkel összejárhatnánk,anyukákkal sem sikerült még össze ismerkedni,mindennap lemegyünk egyszer de úgy érzem többet kellene,de állandóan fáradt vagyok,mert a fiam egy órát nem alszik szinte át,rengeteget felkel így nem tudok én sem pihenni,sokszor már azon kapom magamat,hogy kiabálok vele utána már meg is bántam,de egyszerűen nem bírok sokszor vele.azt hiszi,hogy az van amit ő akar,vergődik ha nem kap meg valamit még a fejét is beleveri a padlóba-kemény hisztis korban vagyunk én meg amúgy sem vagyok türelmileg toppon,sokszor már síró görcseim vannak...nagyik messze így segítségem sincsen,a férjem sokat dolgozik és azt érzem sokszor a munkába menekül...már a bölcsit fontolgatom,pedig nem akartam beadni,mondván kell az a 3év velem,de egyre kétségbe esettebb vagyok...mit tegyek,adjatok tippeket kérlek
2009. aug. 26. 16:41
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
73%
Szia!Érdekelne,hogy jobban érzed e magad?
2009. aug. 31. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:

SZia!

Igen köszönöm,bár 3napja semmit nem aludtam szinte borzalmas mennyit felkel de jobb egy kicsit...Sztem jön a foga ,mert nem kap levegőt az orrán a nyálkahártyája gondolom be van duzzadva ..így hajnaltól már velem alszik,de az sem alvás mert csak forog,így reggel olyan vagyok mint aki bulizott egész éjjel..délután ma már kicsit sok volt de elszámoltam 10ig és levittük a kutyát sétálni...szval jobb volt egy kicsit...köszi az érdeklődést..

2009. szept. 1. 22:45
 23/23 anonim ***** válasza:
100%
A szemfogainkkal mi is így kínlódtunk,forgott mint a motolla az ágyban.Ez nagyon fárasztó időszak,kitartást.Nálunk indul a bölcsiben(VIDÉK)baba-mama klub:reggel 9-kor be lehet menni és 11.30-ig programok vannak,gyerekek játszanak,mi ismerkedünk.Nézz szét hátha a közeledben is van hasonló,ott könnyebb dumcsizni a többi anyukával(amúgy ez ingyenes)Üdv!
2009. szept. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!