Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tényleg nem jó a 9-25 kg-os...

Tényleg nem jó a 9-25 kg-os autóulés?

Figyelt kérdés
Tobben írják,hogy a 9-18 kg-ig jobb vagy megbízhatóbb,de egyszerubb lenne a nagyobbat megvenni,mert ha azt kinovi,akkor már nem kellene nagyobbat venni.Mik a tapasztalatok?
2009. aug. 26. 16:15
 1/4 anonim ***** válasza:
a 18 kg-os gyerkőc már jobban érzi magát az ülésmagasítón úgyhgoy szerintem jó a 18-ig levő is és utána pedig a magasító mi mind akét lányunknál ezt csináltuk
2009. aug. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Koszi a választ!Mikortól lehet csak ulésmagasítót használni?
2009. aug. 26. 16:37
 3/4 anonim ***** válasza:
most lehet, hülyeséget írok, de én azt hallottam, h be akarják tiltani a magasítót. mivel az ülés lényege, h elnyelje az ütközéskori energiát. ez pedig ezt nem tudja. szóval inább 9-18 és 15-36os ülés, v 9-36os ülés.
2009. aug. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is úgy tudom, hogy nem szabad(na) ülésmagasítót használni. Ettől függetlenül nagyon sokan csak azt használják.

Nekünk 9-18kg-ig való van, mert akkoriban ilyent kaptunk biziben. Ha kinövi, utána nagyobb ülést veszünk, nem pedig ülésmagasítót. Nekem többet ér a gyerekem élete/egészsége!

2009. aug. 26. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!