Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kinek mikor indult el a babája?

Kinek mikor indult el a babája?

Figyelt kérdés
Kislányom most lesz 15 hónapos. Feláll egyedül kapaszkodás nélkül, megáll akár percekig is, viszont tesz 2 3 lépést utána inkább mászik. A tanácsadó mondta hogy már stabilan járnia kéne.kap még 2 hetet utána küld minket kivizsgálásra. Miből áll egy ilyen kivizsgálás? Kérdeztem de mondta erre visszatérünk ha nem indul el.
ma 11:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
18 hónapos korig kell elindulni. Milyen tanácsadó?
ma 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Védőnő. Azt mondta hogy ha 2 hét múlva sem indul el akkor jelez a háziorvosi szolgálatnak, és onnan fognak küldeni kivizsgálásra.
ma 12:04
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen fölöslegesen stresszel téged is, a babádat is. Ráér.

#1

ma 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
13 hónaposan indult el és szerintem is 18 hónapos korig kell elkezdeni járni.
ma 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
18 hónapos korig kéne elidnulni. Nekem mind a két gyerekem hipotón, később indult el a mozgásfejlődésük. A lányom ehhez képest viszonylag hamar, 14 hónaposan, de a fiam csak 19 hónaposan indult el.
ma 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
1,5 eves korig kell jarni. A vedono pattoghat, de meg csak egy beutalot se adhat neurologiara, az az orvos dolga, szoval nem tudom hova es hogyan akar “kuldeni” :D
ma 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Most egy kicsit megnyugodtam. Kiváncsi leszek 2 hét múlva mit fog mondani.
ma 12:27
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Kislányom 18, kisfiam 16 hónapos korában kezdett el járni, teljesen időben voltak vele. Most 6 és 4 évesek, semmi probléma nincs velük.
ma 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

12 és 13 hónaposan

De a lányom kis barátnője is csak 17 hónaposan indult el. Nem a legjobb mozgású gyerek, de nemm kell mindenkinek balerinának lennie. 18 hónap a határ.

ma 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Bölcsiben dolgozom , igaz nem M.O-n és 18 hós korig " kell" megtanulni járni, a tiéd 15hós, nem értem az orvosokat. Nem egy gyerek járt 18hósan..
ma 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!