Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Ti még nem unjátok?

Anyukák! Ti még nem unjátok?

Figyelt kérdés

Minden második kérdés, hogy rossz anya vagyok-e? szerintem relative nincs olyan anya, aki nem tette volna fel ezt a kérdést legalább magának...és a fő ok, amiért kérdezik az elcsépelt szoptatás téma, mert nem sikerült- vagy rövid időn belül pótolni kellett az anyatejet.

Nekem is csak 4honapig sikerült kizárolag szoptatni lányomat, aztán potolni kellett tápszerrel, majd 5hosan leválasztotta magát...van ilyen is akármilyen hihetetlen. Nem pánikoltam be, és aggodtam tul ezen, hogy nincs tovább szopi. Tehát tovább kell lépni, és örülni a kis drágáknak, hogy nem más bajuk van!!!

Szép Napot mindenkinek!


2009. aug. 26. 07:55
 1/6 anonim ***** válasza:
82%
Szia.Nem én nem unom,ha unnám akkor nem járnék fel ide,hanem olvazsgatnék máshol.Azért teszik fel ezt a kérdést mert a lelkiismeretük kinozza öket,én is voltam igy,én hamar túl léptem rajta,igaz én 5 hónapig szoptattam,de átérzem milyen nehéz annak aki csak 1,2 hónapig tud.Azért vagyunk itt,hogy megpróbáljunk segíteni,ha nem akarsz az a te dolgod.Ha 50 szer kell ugyanazt válaszolni akkor meghagyom másnak.De igaz,hogy a legfontosabb hogy elégedett legyen a babánk és ha tápszerrel az akkor azt kell neki adni.És tényleg ez legyen a legnagyobb probléma.
2009. aug. 26. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Sok kismama problémája hasonló, de attól még, hogy valaki más kérdésére olvassuk a választ, ami hasonló a miénkhez, még nem nyugszunk meg teljesen. Ha a saját magunk által írt kérdésre érkeznek ugyanazok a válaszok, az sokkal megnyugtatóbb és a magunkénak érezzük őket, ezért van nagyon sok ismétlése a kérdéseknek itt szerintem.

Ha unod egyszerűen ne válaszolj rájuk, böngéssz olyan kérdéseket, ami érdekel.

2009. aug. 26. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Bocsi, nem bántás akar lenni a kérdés.

Köszönöm a válaszokat!

2009. aug. 26. 08:11
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is ez egy olyan oldal, ahol bárki bármit megkérdezhet. Akinek nyomja a lelkét, hogy nem tud szoptatni, miért ne kérdezhetné meg. Én sem aggódtam túl, pedig csak 2 hetet szopott a lányom, de minden ember más. Nekem más a problémám, azt én is megkérdezem még akkor is, ha van olyan, akinek nem tetszik. Én sem bántani akartalak ezzel. 15 hós kislány anyukája.
2009. aug. 26. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez a kérdés konkrétan a szoptatás / tápszerezés témára irányult akkor az én válaszom hogy 1 percig sem problémáztam azon hogy a lányom csak 1 hónapig szopizott.És nem gondoltam magam ezért rossz anyának, egyáltalán nem érdekelt ha nincs tej hát nincs tej minek ezen problémázni...Viszont más tényleg lelkiismereti kérdést csinál ebből...
2009. aug. 26. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ez valami hormonális behatás lehet szülés után, hogy mindenki a szopin görcsöl. Most, hogy már 6 hónapos a fiam, egyáltalán nem látom ilyen borzasztónak a dolgot, sőt, örülök, hogy végre már leválasztotta magát.


Szerintem hülyeség egy kérdést annyiszor kiírni, én mindig az archívumban keresek először, hiszen ha másnak ugyanaz volt a kérdése, akkor a válaszok is érdekesek számomra. Nem vagyok olyan egó, hogy NEKEM válaszoljanak.

2009. aug. 26. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!