Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, akiknek babája 13...

Anyukák, akiknek babája 13 hós vagy annál idősebb, és még éjszaka felkel szopizni, nem unjátok még a kritizálásokat? Hogy nem kéne már neki stb.

Figyelt kérdés
Én próbálom már leszoktatni, de sírni nem fogom hagyni, na meg panelban lakunk. Vizet, teát nem fogad el.
2010. márc. 12. 19:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Az enyém is kel de nem szopizini...csak kel. :(

13 hós

2010. márc. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Az én kisfiam 16hónapos, általában még ő is felkel éjjel szopizni (pár korty), és ráadásul velünk alszik...képzelheted, hogy néznek ránk néhányan! De nem baj, nekünk így jó, és ez a legfontosabb.
2010. márc. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
A számból vetted ki a szót, kedves 2. Nekünk így jó, az én ördögfiókám is hajnalba már velünk van.Imádom, hogy ott szuszog mellettem.
2010. márc. 12. 20:15
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Fiam lassan 1hét múlva 18 hónapos lesz ,2 ig kiságyba van aztán reggelig velunk ,(2-szer cicizik még reggelig.)
2010. márc. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
21 hónapos és még szopik a kisfiam éjjel is és még nappal is.Mondjuk minket nem kritizálnak e miatt,pedig községben lakunk,de nem is nagyon érdekel.Persze,ha rajtam múlna már nem szoptatnám,mert már egy kicsit sok nekem,de ő még nagyon igényli.
2010. márc. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
18 hós fiam, még szopizik és velünk is alszik:) én pont ma akarom letesztelni, hogy vajon alszik e egyedül éjszaka, ha nem mocorgunk mellette.
2010. márc. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
14 hónapos a kisfiam, velünk alszik, és bizony felébred szopizni, de aztán alszik is rögtön vissza:)
2010. márc. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

16 hónapos és naponta 3-4szer éjjel meg 1-2szer cicizik. Velünk alszik. Ilyen kiegyensúlyozott gyereket még nem látott a világ. Annyira nem érdekel ki mit mond, amúgy is: büszle vagyok rá!!!

Ha valaki megkérdezi, hogy mégis meddig kívánom szoptatni rávágom halál komoly arccal, hogy iskolás koráig. Aztán ha leesik az álla jót röhögök rajta és otthagyom.

2010. márc. 12. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nagyon jó dolog, hogy ilyen sokan vagyunk, akik még szívesen szoptatnak még éjszaka is. Nem mondom, hogy nem szeretnék már aludni, de a babám a legfontosabb.
2010. márc. 13. 08:57
 10/11 anonim ***** válasza:
18,5 hós a kisfiam és még szopizik, velem alszik. Két hónapja odahúztuk a kiságyát a mienkhez, levettük arról az oldalról a rácsot, így ott van mellettem, de mégis a saját ágyában... Próbáltam, hogy másik szobába raktam, de ugyanúgy fel kellett éjjel kelnem, átbotorkálni hozzá, visszavinni mellém, szopi, megint át a szobájába... Én meg keltem reggel mint az agymosott. :) Majd leszokik a ciciről, ha már ő is úgy érzi. Nem érdekel ki mit mond, csak mosolygok, én is örülök, hogy ilyen sokáig szopik. Persze néha nagyon kimerült vagyok és jó lenne ha leszokna az éjjeli felkelésről, de sírni én sem fogom hagyni. Majd az ő ütemében. Ébredés után, nappal a déli alváshoz és este elalváshoz szopik, már az nagyon ritka, hogy "csak úgy" eszébe jusson, akkor is max. 1 alkalom. Majd ritkul az éjjeli is! :D
2010. márc. 13. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!