Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit írnátok a képeslapba,...

Mit írnátok a képeslapba, amit a dokinak adtok át? (némi hálapénz mellékelve)

Figyelt kérdés
2009. aug. 24. 13:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
56%

Azt hogy költsd gyógyszerre amiért elfogadod.

Neked meg ajánlanám figyelmedbe, hogy a hozzád hasonlók miatt vannak ennyire elkényeztetve a Magyar orvosok. Szíved joga, de te is csak a korruptságért teszel, nem ellene. Valami egyéb frappáns ajándékkal ezeket nem lehet pótolni? Aki nem egy pénzéhes ember, az az igazi ajándéknak is örül.

Amúgy kórházi dolgozó vagyok és ezen mindig felháborodok....már ott tartunk hogy némelyik kórházi dolgozótól is elfogadnak lóvét, idáig jutott a dolog, de csináljátok csak....

2009. aug. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Valami olyasmit írhatsz, hogy "Sok szeretettel az odaadó munkájáért" vagy "Hálával a gyógyításért" stb. Bevallom, én nem szoktam mellé képeslapot adni, csak a pénzt beleteszem valamilyen csinosabb (nem sima postai) borítékba, és egy "köszönöm" kíséretében átnyújtom.
2009. aug. 24. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

A ... egészségügyisnek: TE nekem ne ajánlgass a figyelmembe semmit!

Mi közöd van hozzá,h kinek,mit,mikor és mennyit??

Ha én megtehetem és akarom,akkor ez van.

Talán te nem kapsz?

Mondjuk pont lesz...om h kapsz e vagy sem.

Ha nem tudsz a kérdésemre válaszolni,kerűld a témát.

2009. aug. 24. 13:20
 4/16 A kérdező kommentje:

2.nak!

Köszönöm A VÁLASZOD!

2009. aug. 24. 13:21
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Mi nem adtunk pénzt, hanem egy elég szép ajándékot, aminek a témája a magzat volt. Azért nem adtunk, mert nem vette el sosem, így a gyerek nevében vittük el neki. Ezt írtuk a kártyára:

"Köszönöm a gondoskodást, az emberséget és

azt a sok-sok energiát, mit anyucira és rám szánt,

hogy most ezen a csodálatos világon lehetek. Ezzel a jelentéktelen emlékkel szeretném meghálálni mindazt, amit értünk tett, hogy emlékeztesse ránk és minden világra segített életre." + a gyerkőc neve aláírásként"

Ja, és a lapot szép kartonra készítettük, és rajta volt a gyerek fotója is.


Az eü dolgozónak írnám: mindenkinek szíve joga ezt eldönteni, ne ítélkezz. Én sem szeretem a hálapénzt, nem is szoktunk adni. De én sem dolgozom ingyen a munkaidőmön túl. Akkor hogy' várhatnám el a dokitól, hogy bejöjjön éjjel? (bocsi az off-ért)

2009. aug. 24. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Én a borítékba egy képet tettem a pici lányunkról, a hátuljára pedig ráírtam a nevét, meg hogy mikor született.
2009. aug. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

igazából én sem adnék képeslapot, boríték, pénz, és kész. márha adnék. én nem adtam. ez a dolga, jól fizeti az állam. más kérdés, hogy nem jött be hozzám éjszaka, meg akármikor, munkaidejében szültem.

Az eü dolgozót én nem hurrogom le. nem azt mondta, hogy ne adj semmit, hanem, hogy nem biztos, hogy a pénz a legjobb ajándék, ha köszönetet akarsz mondani. egy szép ajándéktárgy, amit esetleg kitesz otthon vagy az irodájában sokkal tovább emlékezteti, és esetleg megkülönböztet téged a többi betegétől. én is ennek a híve vagyok.

Persze ezt mindenki maga dönti el, csak a válaszolót szeretném védeni kicsit. nem hiszem, hogy rosszindulatból írta, amit írt. csupán azért, hogy mikor a sok pénzt beteszed a borítékba gondolj kicsit azokra, akik azt számolják hétről hétre, miből tudják a legolcsóbb pelenkát megvenni egyáltalán, és mohón figyelik az akciókat, hogy tápszert tudjanak venni a gyereknek. és az orvos a te borítékod utána tőle is elvárja esetleg ugyanazt a borítékot...

2009. aug. 25. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
0%
Kedves kérdező, a kommentedre csak annyit: nehogy kiderüljön, hogy az első válaszoló az eü-is dolgozó pont a te orvosod... azért gondolkozz mielőtt ilyen hangnemben kiosztasz másokat egy vélemény leírása miatt.
2009. aug. 25. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

11.15,11.17


A cseppet sem hasznos válaszotokat és véleményeteket tartsátok meg magatoknak!


Nehogymár az én gondom legyen,h némelyik család hogy veszi meg hétről hétre a pelenkáját!!!


Mit képzeltek?

Mi jogon írogatsz te nekem ilyet?


Ha én adni akarok,100 esetleg 200ezer forintot MERT megtehetem és ÉN úgy gondolom,akkor nehogy már te ossz engem ki h mi a helyes és mi nem.


aZ irigység olyan szinten beszél némelyikőtökből h az már felháborító.


Mindenkinek szíve joga eldönteni h ad-e hálapénzt vagy sem.


ÉS NEM AZ VOLT A KÉRDÉSEM H MI A VÉLEMÉNYETEK A HÁLAPÉNZRŐL.

2009. aug. 25. 12:25
 10/16 anonim ***** válasza:
csak annyit akartam mondani ezzel, hogy ilyen idióta kérdéseket ne itt és ne a BABÁK
2009. aug. 26. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!