Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hova mennjünk a babával a...

Hova mennjünk a babával a párommal?

Figyelt kérdés

5 hós a kisbabám! Após és anyósnál lakunk egy kis szobában.A helyzett az, hogy nem bírom sokáig náluk mert egyszerűen állandóan zaklatnak nincs magánéletünk, egyszóval nem jó itt és ez csak rosszabb lesz szerintem.

Már veszekedés is volt. Próbálunk nagyon alkalmazkodni de ... nem csak a mi reszortunk az egész.

Mehetnénk az én szüleimhez, de ott sok a negatív tényező. Pl. jönn a fűtési szezon és ott fával tűzelnek, ezért éjszaka kihülhet a szoba, a favágás meg az édes apám hangos is ráadásúl. A babámat meg zavarná a hangoskodás.

Van egy olyan lehetőség hogy albérletbe mennjünk. A testvérem kifiztetné az albérlet árát mi meg a rezsit meg a többit. Ezt azért mert kevés a pénzünk nagyon.

Az albérletben biztos jobb lenne, de egy babával oda menni nem felelőtlenség? Kidobott pénz. Nem?

A testvérem csak albérletre addja a pénzt, ha nem megyünk nem fog.

Nem tudom mit tegyek. A párommal rengetegszer átrágtuk a kérdést, de Ő sem tudja mi legyen.

Maradjunk itt, ahol mindenbe beleszólnak nincs magánélet,veszekedés várható a párommal...

Mennjünk az én szüleimhez ahol éjszaka kihülhet a szoba, hangoskodás várható ami nem jó a babának, veszekedés lehet köztem és a párom között.

Mennjünk albérletbe, veszekedés nem valószinű, nem szólnak bele semmibe, babának nem tesz jót a sok költözködés sok kiadás.

Gondoltam hát ha tud valaki segíteni ebben a kérdésben, hát ha volt valaki hasonló helyzetben.


2009. aug. 17. 14:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de nekem egyértelmű a válasz!! ALBÉRLET. Gondolod a kiabálás vagy a hideg szoba jobb a babádnak? És albérletben lakhatsz akár 5-10 évet is, nem törvényszerű, hogy sokat kell költözni. De igen kidobott pénz, de ha nincs pénz sajátra, akkor ez van. Amúgy meg legalább nem fizettek ingatlanadót. (nézd a jó oldalát) Pl. külföldön nem is nagyon vannak saját tulajdonú ingatlanok, mindenki albérletben lakik. SZerintem menjetek albérletbe, pláne ha tesód kifizeti. Akkor az neki kidobott pénz nem nektek.
2009. aug. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
mi is ijen hejzetben voltunk,és az albérlet lett a maegoldás!hidd el,annak hogy külön vagytok,nincs párja!nem szol bele senki,nincs alkalmazkoás másik családhoz.....elmondani nem lehet mijen jó!
2009. aug. 17. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Milyen magas szokott lenni a rezsi általában?

2009. aug. 17. 16:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!