Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akkor most hogy is van ez a...

Akkor most hogy is van ez a málnával, eperrel?

Figyelt kérdés
Úgy tudtam, hogy málnát, epret nem igazán lehet a baba 1éves koráig adni. Most vettem egy 4 hónapos babáknak való "alma málnával" bébiételt. Akkor vehetek én is málnát és csinálhatok belőle neki gyümölcsjoghurtot, gyümölcsös túrót? (7,5hós)
2009. aug. 12. 16:48
 1/4 anonim ***** válasza:

A lényeg, hogy a magja ne kerüljön bele, én még csak bébiételben adtam neki aprómagvast.

10 hós kislány anyukája

2009. aug. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A gyártók komolyan ki tudják szedni a magokat az eperből és a málnából?
2009. aug. 12. 17:10
 3/4 anonim ***** válasza:
Mi is ki tudnánk szednei, de őrülten macerás. Én forralok vizet beledobok 1-2 szem málnát v. szamócát és főzöm 10-20 másodpercig, lehűtve ezt itatom CUKOR NÉLKÜL a babával mindenféle teák helyett. Ezt bármelyik gyümölcsből meg lehet csinálni. Szerintem még ne csinálj neki ilyen gyümölcsökből joghurtot, legfeljebb, ha gézen keresztül átnyomod a levét és azt teszed bele.
2009. aug. 12. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én nem adom neki,sem sajàt készitésüt,sem bébiételeset,még ha rà is van irva hogy 4. honaptol.

Bàr a tiéd màr 7 és fél honapos,probàlkozhatsz,bàr én a helyedbe csak a boltit venném,otthon maceràs lenne eltàvolitani a magvakat.

2009. aug. 12. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!