Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fogzásra mit ajánlotok?

Fogzásra mit ajánlotok?

Figyelt kérdés

Kislányom 2 napja nagyon nyűgös, rág mindent, fröcsög a nyála. Doktornéni szerint jön hamarosan a foga, ezért azt gyanítom, hogy ez miatt.

Mivel könnyíthetnék rajta, hogy ne fájjon neki?


2009. aug. 7. 13:27
 1/9 anonim ***** válasza:
66%
Kislányom 8 hónapos és van 2 foga.Mi a dentinox gélt használjuk,valamit enyhít neki mert utánna mindíg megnyugszik .Én este lefekvés előtt is beszoktam kenni neki az ínyét,hogy jobban el tudjon aludni.
2009. aug. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Kislányom 5 hónapos és 2 hetes. Az a baj, hogy a dentinox gél lidocaint tartalmaz, ezért kicsit félek tőle.
2009. aug. 7. 13:50
 3/9 anonim ***** válasza:
nyugodtan használhatod a gélt, nem kell félni tőle. borsónyi mennyiséget kenj el az ínyén. Én kevesebbet használok az előírtnál, de egyel többször. Adok még chamomillát a 15ből, az adag gyakorisága attól függ mennyire nagy a baj. Éjjel ha többször kel, akkor pár napig kúpot is kap hogy nyugodtabban aludjon.
2009. aug. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
nekünk a dologél vált be és ez gyógynövényes, akkor használhatod amikor csak kell.
2009. aug. 7. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
64%

Minden babának más válik be. Én nem használtam semmi ilyen trutyit, főleg nem lidocainost.

FLP.s aloe vera activator cseppek, camomilla ch15, vagy viborcul kúp (utóbbi 2 homeós)

2009. aug. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mi egy hete szenvedtünk most chamomilla ch 15 -öt kap,szerencsére semmi gondunk végig alussza az éjszakát!
2009. aug. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én esténként adok neki Panadol Baby szirupot.

A dentinox eldatban lincs lidokain, nem? Csak a gélben.

(Remélem nem írok hülyeséget.) De mi is gélt használtunk.

Picit bedörzsölöd az ínyét, nem lehet baja.

És új rágókákat kell venni, akár hetente, hogy tudjon rágni és mindig érdekes legyen neki.

2009. aug. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekünk is a homeopatiás szerek váltak be a Viburcol és a chamomilla Ch 15. Mi nem is használtunk mást, de a mi fiunk nagyon szerencsés volt, mert vagy magas a fájdalom tűrő küszöb, vagy ne tudom... de volt foga ami úgy jött ki, hogy észre sem vettük:-)
2009. aug. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
52%
Mi a baj a lidokainnal? Később is azt fogja kapni érzéstelenítőként...nálunk bevált, enyhítette a fájdalmát. M.
2009. aug. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!