Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen fájdalomcsillapítót...

Milyen fájdalomcsillapítót ajánlotok fogzásra?

Figyelt kérdés
2 napja ordít az 5 hónapos kisfiam és úgy gondolom hogy a fogacskák miatt. Alig eszik és gyakorlatilag csak akkor nem ordít vagy sír ha alszik. Szerintetek? Mit csináljak már teljesen kivagyok.
2009. jún. 12. 16:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy csak a front miatt? Az én kislányomnak tuti nem jön a foga és 2 napja ugyanezt csinálja.
2009. jún. 12. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ennyit nem szokott sírni, ha front van. És most ez olyan vigasztalhatatlan sírás. Nem tudom hogy mitévő legyek. Egész nap sírhatnékom van már nekem is. Te hogy viseled?
2009. jún. 12. 16:28
 3/6 anonim ***** válasza:
A Viburcol nevű homeós kúp jött be nekünk, és ez nem csak fogzásra, hanem hasfájásra is jó. Bármeddig lehet használni, nem tud a baba hozzászokni. Lehet, hogy valóban a foga jön, nálunk is így volt, és nem nyálzott, nem volt piros vagy duzzadt az ínye, csak a popóján volt néha-néha pötty, összvissz ez jelezte, hogy fogzik.
2009. jún. 12. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nekem nem csak sírhatnékom van, néha sírok is. nehéz. a legnehezebb hogy ne legyek szegénykével ingerült. lehet fáj a feje a fronttól és nem érti mi az. Nálunk amúgy fogzásra, ha tényleg az, az jött be hogy minden este megmostuk az ínyét először szilikonos fogkefével, majd rendes fogkefével. Így hogy mindig megdörzsöltük neki, kijött szépen 8 foga minden fájdalom nélkül
2009. jún. 12. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
fogzásra chamomilla vulgaris ch 15. de most tényleg brutál az időjárás...
2009. jún. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát, nálunk a fiam sikított a fájdalomtól. Én úgy voltam vele hogy homeopátia ide, homeopátia oda, de én azonnal megakarom szüntetni a fájdalmát. Így bekentem neki dentinox géllel, ami azonnal lezsibbasztja, ill. adtam neki egy fél adag panadol babyt. 10 perc sem kell ilyenkor és vége a sírásnak. Persze próbáltam a golyókat is, de mire az feloldódik lemegy a nap.
2009. jún. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!