Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fogzásra milyen természetes...

Fogzásra milyen természetes fájdalomcsillapítókat ajánlotok?

Figyelt kérdés

7 hónapos a kisfiam, az első 4 foga minden gond nélkül kijött, viszont ma éjszaka semmit nem aludtunk, mintha csikorgatná a fogait és reggel vettem észre, hogy jön ki a bal fölső kettes hármas is. Szóval gondolom ezért a sírás. Most is sír pedig már hulla fáradt. Kinek mi vált be?

A Viburcul kúpot használtuk tegnap de sajna nem jött be, peidg már más esetben segített.


2010. szept. 10. 11:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Gyógyszertárban lehet venni ezt a zselét, Dentinox a neve, homeopátiás, 1300.- körül van az ára, és nagyon jó! Elzsibbad tőle az ínye, próbáld ki nyugodtan, mi is kipróbáltuk, mind a 2 gyereknél csak ezt használtuk. Igaz hogy az van ráírva hogy csak 4 óránként szabad, de ha csak 2,5-3 óra telik el s megint sír nyugodtan bekenheted neki! Sokkal nyugodtabb lesz!

Remélem tudtam segíteni!

2010. szept. 10. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

mi a gengigélre esküszünk. Drágább, mint a dentinox, de baromi jó, nagyon hasznos, nekünk ez az egy vált be igazán, pedig mindent kipróbáltunk.

ez is teljesen természetes, olyan összetevőket tartalmaz, amik a nyálban is benne vannak (hialuronsav). Amikor fájt a fogam én is kipróbáltam és hatásos volt akkor is.

2010. szept. 10. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Természetes fájdalomcsillapító nincs, max. bizonyos szerek, amik nyugtatnak, zsibbasztanak: továbbra is próbáld a Viburcolt, egy éjszaka alapján még nem biztos, hogy nem fog használni, vagy Chamomilla bogyók, Dentinox, Dologel, és, végső esetben Nurofen, vagy Panadol, de ezek már nem természetesek.
2010. szept. 10. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hűtött rágóka. Semmi mást!!!
2010. szept. 10. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm Mindenkinek! Homeós bogyók és viburcult használtuk végül és úgy tűnik hatott :)
2010. szept. 11. 18:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!