Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fogzásra mit ajánlotok?...

Fogzásra mit ajánlotok? Nagyon nehezen viseljük!

Figyelt kérdés
Olyankor semmi nem jó neki, csak sír-sír-sír szakadatlanul, ölben is, ringatva is, cici nem kell neki, be sem veszi a szájába. Chamomilla van, dehát ezek szerint olyan sokat nem segít...
2011. máj. 3. 19:17
 1/6 anonim ***** válasza:

Nurofen vagy panadol nem segit?

Mi is voltunk emiatt dokinál és irt ecsetelöt.

2011. máj. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát...nem vagyok gyógyszer-párti, még nem adtam neki, nem is nagyon szeretnék, a nurofent pedig az orvosunk kifejezetten nem ajánlja!
2011. máj. 3. 19:28
 3/6 anonim ***** válasza:
Az összes humeos vackot megvettem, de semmi nem jött be, csak a Dentinox gél, és ha extrán nyűgös volt, akkor éjjelre Panadol szirup. És utána mindig szidtam magam, miért szenvedtettem eddig, mert a szirup mellett símán átaludta az éjszakát, egyszer sem kelt fel-mint minden normális éjjel.
2011. máj. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én Dentinox géllel kenem ha fáj neki. De szokták még javasolni a Dologélt is. De ha annyira fáj neki, hogy sehogy sem nyugszik akkor próbáld meg a Panadolt. Egyébként a Nurofent miért nem ajánlja a doki? Azért kérdezem mert én is venni akarok hogy biztos ami biztos alapon legyen itthon az is.
2011. máj. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem, mit mondott, de meg fogom kérdezni és megírom, de azt mondta nagyobb bajt okoz(hat) mint hasznot. És az a Dentinox gél meddig hat?
2011. máj. 3. 19:54
 6/6 anonim ***** válasza:
19:46-os vagyok. Mikor bekenem neki egyből megnyugszik és elég sokáig "csendben" van. Napi 3x max 4x lehet bekenni. Én délben szoktam elalvás előtt, meg este szintén elalvás előtt. Meg éjszaka ha felsír, megitatom és megint bekenem neki.
2011. máj. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!