Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fogzásra mit ajánlotok? Nem...

Fogzásra mit ajánlotok? Nem sír a picim, csak nyűglődik és erőlködik gondolom ilyenkor nagyon fáj neki. már 2 foga kibújt alul egyszerre kb 1 hete most a fölsők indultak be.

Figyelt kérdés

használtunk hómeós bogyót, nem jó mert sokára oldódik fel, vettem neki Dologélt az sem a legjobb, adok neki nurofen kúpot de azt nem adhatom mindig, mert gyógyszer és nem szeretném ha baja lenne tőle.

kérnék segítséget nektek mi vált be, köszönöm


2009. jún. 24. 19:42
 1/4 anonim ***** válasza:
chamomilla. nem oldódik nehezen. tedd kis vízbe és segítsd az olvadást, mintha tekergetnéd benne a vizet, szóval úgy rázod. remélem érthető kb amit írni akarok. olyan 2 perc és kész.
2009. jún. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nekem is fogzik a babám de én nem adok neki semmit 3-4 nap és kibujik nem sír csak néha picit türelmetlenebb
2009. jún. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi is a Chamomilla homeóst használjuk egy kiskanálnyi vzben olvasztom fel,mi csak esténként adjuk, kb, 1,5 hónapja kapja és úgy jött ki tegnap a foga,h. egy hangja nem volt.

Én is kevergetni szoktam a vízben és kb. 2-3 perc mire feloldódik.

Egyébként volt hatása a homeósnak?Meddig használtátok? Mi 7 nap után tartunk 2-3 nap szünetet. Csak ez volt vele a baj,hogy nehezen oldódik fel?

2009. jún. 24. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
igen, csak annyi volt a baj hogy nehezen oldódik nekem úgy is ha kevergetem, de úgy néz ki mintha használna legalábbis jobb mint a dologél meg a dentinox gél azért köszönöm
2009. jún. 25. 18:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!