Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért érzem magam néha rossz...

Miért érzem magam néha rossz anyának? Tényleg az vagyok?

Figyelt kérdés

Van amikor azt gondolom magamról,pedig a kislányomat imádom, minden időmet próbálom vele tölteni. De vannak dolgok,amiket meg kell csinálnom és ekkor nem tudok úgy vele foglalkozni és ekkor érzem azt,meg amikor a mamájával hagyom(néhány dolgot elintézek).

Kislányom 7hetes


2009. aug. 2. 14:55
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Néha nekem is van ilyen érzésem, ha éppen egy picit magammal foglalkozom és ő háttérbe szorul, hogy rossz anya vagyok. De aztán gyorsan elhessegetem a gondolatot, hisz a nap 24 órájában vele vagyok, ugrom az első nyögésre, sírásra, amit tudok minden megadok megteszek neki, mert imádom, ő az élet értelme. De megérdemlem azt hogy naponta kb. 0,5-1 órát magammal foglalkozzak. Nekem is jár ennyi. Szóval te sem vagy rossz anya, nem ülhetsz otthon folyton, neked is kell néha kikapcsolódás.
2009. aug. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez olyan téma, ami csak manapság ilyen nagy kérdés, mert jajj te hogy mersz még magaddal is foglalkozni néha, hogy mered a gyereket járókába tenni a játszószőnyeg helyett, miért nem szoptatsz óránként akár, ha már nagyon apadóban a tejed, satöbbi... Ha minden anyuka csak lelkiismeretesen tenné a dolgát, és nem osztaná az észt egy-két ember, másokban keltve a felesleges lelkiismeretfurdalást, akkor most te sem tetted volna fel ezt a kérdést :((( Nem, nem vagy rossz anya szerintem. Egyszerűen csak el kell más dolgokat is intézni, ez az élet rendje. A babád meg biztos szeret a mamával is lenni, ez is az élet rendje :) Szerintem.
2009. aug. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Aranyosak vagytok,köszönöm szépen!!!!!
2009. aug. 2. 21:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!