Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kiságyhoz szoktatnám, szüleim...

Kiságyhoz szoktatnám, szüleim gonosznak és szívtelennek, és rossz anyának tartanak emiatt. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ma este elkezdtem alkalmazni egy módszert, miszerint csak 5 percenként szólhatok a kicsihez úgy hogy benne van a kiságyba. Így egy idő után elalszik.20 perc után már le is feküdt, de végig sírt. Erre bejöttek szüleim, és azt mondták hogy ezt most fejezzem be!!!! Hát milyen anya vagyok én. Férjem elhagyott,mert már alig voltunk együtt,nem akarom hogy a következő kapcsolatom is tönkremenjen. Hiába beszéltem velük erről. Anya azt mondja hogy ő soha nem tett ilyet velem. No de kérem, engem lerakott és már aludtam is. A fiam sírós, hisztizős.Egyedül sose alszik el csak velem. Mit tegyek most????
2011. febr. 23. 20:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
milyen idős a fiad?az enyém 15 hónapos és éppen most akartam kiírni a kérdést.ő sem alszik el egyedül,még a kiságyban sem,csak nappal.hozzám bújva alszik el,éjjel többször felébred.már próbáltam,hogy hagyom sírni,de nem bírtam.nem tudom,hogyan fog a saját ágyában valaha is elaludni.
2011. febr. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Mennyi idős a kicsid? Azt soha ne feledd TE VAGY AZ ANYJA!!! Az lesz és az van amit TE akarsz!!!! Nem más neveli!!!


Ha már 4 hós elmúlt. Alkalmazhatod a felvesz/letesz módszert is! Ha sir, felveszed megnyugtatod, majd visszateszed! Hatásos csak hosszú folyamat!

2011. febr. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Költözz el...
2011. febr. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

5 perc sok, válts át két percre. Amúgy tényleg hatásos módszer, nekem két napig tartott az ordítás.

Szüleid meg ne szóljanak bele, a te gyereked.

2011. febr. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Mennyi idős? Ezt nem írtad. Először is szerintem tökéletesen igazad van h meg akarod tanítani a babádat egyedül az ágyában aludni. Ehhez ha eddig nem ez volt a rendszer, biztos kell idő, és jó adag türelem, de ha elszánt vagy, menni fog. Ettől Te jó anya vagy, sőt. Ami a szüleidet illetti, biztos nem jókedvedben laksz még velük, és nem költözöl el. Nekik meg nehéz lehet hallgatni a sírást. Próbáld meg nekik elmagyarázni, h mi a célod, és hogy legyenek ők is egy kis türelemmel. Kitartás!
2011. febr. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Biztatásként, nálunk bevált ez a módszer. Nem vagy rossz anya, a gyereked meg fogja érteni, hogy a hisztiben nem vagy partner és ez az egész életére jótékonyan hat majd.
2011. febr. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
8 Hónaposak múltunk.
2011. febr. 23. 20:48
 8/13 anonim ***** válasza:
És te mennyi idos vagy megkerdezhetem?
2011. febr. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

8 hónaposnak inkább a felvesz-leteszt ajánlom, mert az ősbizalom még komolyan sérülhet, ha sírni hagyod.

Én mondtam a két percet, de az csak bőven egy év felett jó.

2011. febr. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

ESetleg ott is maradhatnál vele a szobában, simogathatnád a hátát, mondogatnád neki, hogy itt vagyok, ne félj, de meg kell tanulnod az ágyadban aludni... Én soknak érzem az 5 percet és következetlenségnek a ki-be mászkálást. Nem tudom, mit tennék hasonló helyzetben, nekem is szerencsém van a babámmal, mert ő elaltatja magát.

Persze lehet, hogy hatásos lesz a módszered, de én nem tudnám 5 percig sírni hagyni.


Viszont nem dönthetnek helyetted arról, hogy neveld és tanítsd a saját gyermekedet. Ezt a szüleidnek is tudomásul kell venniük.

2011. febr. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!