Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kiságyhoz szoktatnám, szüleim...

Kiságyhoz szoktatnám, szüleim gonosznak és szívtelennek, és rossz anyának tartanak emiatt. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ma este elkezdtem alkalmazni egy módszert, miszerint csak 5 percenként szólhatok a kicsihez úgy hogy benne van a kiságyba. Így egy idő után elalszik.20 perc után már le is feküdt, de végig sírt. Erre bejöttek szüleim, és azt mondták hogy ezt most fejezzem be!!!! Hát milyen anya vagyok én. Férjem elhagyott,mert már alig voltunk együtt,nem akarom hogy a következő kapcsolatom is tönkremenjen. Hiába beszéltem velük erről. Anya azt mondja hogy ő soha nem tett ilyet velem. No de kérem, engem lerakott és már aludtam is. A fiam sírós, hisztizős.Egyedül sose alszik el csak velem. Mit tegyek most????
2011. febr. 23. 20:22
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld ki, hogy simogatod, ha sír, amíg megnyugszik, aztán hagyod aludni. A felvesz letesz nekünk nem vált be, de az odamegyek megnyugtatom ahogy sírni kezd bevált, rájött a fiam, hogy nem vagyok partner abban, hogy kikerüljön az ágyból. Pár nap, és túlvoltunk rajta. Igaz még mindig úgy alszik el, ha odaülök mellé, de nem kell se simogatni, se semmi, csak a tudat, hogy ott ülök:) Sebaj, később majd ebből lesz a mese:)
2011. febr. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek!
2011. febr. 23. 21:23
 13/13 anonim ***** válasza:
50%
Akkor rám is ezt mondanák. 8 hós ikreim vannak. Van hogy 10-15 percig is sirnak, mielőtt elaludnának. De ez már ritkul, szerencsére. Jól laktak, pelus tiszta, nem fáj semmijük, akkor nem veszem ki őket a kiságyból. Kezdik megtanulni. Nem kell ott ülnöm mellettük vagy beszaladgálnom hozzájuk. Viszont, ha ébrednek, rögtön ott vagyok és ez megnyugtatja öket.
2011. febr. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!