Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hisztek abban, hogy a babák...

Hisztek abban, hogy a babák láthatnak olyasmit is amit mi nem? (Angyalok/szellemek)

Figyelt kérdés

Én nem hittem, de a múltkor hihetetlen dolog történt, nem is igazán tudom úggy leírni, hogy érezhető legyen milyen hátborzongató volt.

Épp az esti szopi volt, amikor a 3,5 hós kislányom egyszercsak kiköpte a cicimet, és elkezdett felfelé bámulni a plafonra, majd kacagott, és magyarázott. Én idáig hiába bohóckodtam neki órákig, akkor se tudtam elérni hogy ilyen sokáig kacarásszon meg magyarázzon. Most meg bámulta a "semmit" és megállás nélkül beszélgetett vele... És nem össze-vissza, hanem fixen nézett valamit, mintha tényleg lett volna ott valaki. Nem hittem az ilyesmiben és a párom se, de amikor meglátta ő is azt mondta, hogy ez a gyerek lát valakit...

Ma meg ugyanez, csak fordítva. Feküdt a kiságyában, és már vagy másfél órája játszott (főleg a rácsvédővel...:) ) Bementem hozzá többször is, föléhajoltam, olyankor kacagott egyet meg magyarázgatott... utoljára is így volt, majd minden átmenet nélkül, a kacagásból egyszercsak szó szerint felsikított, és elkezdett sírni, de úgy ahogy még sose hallottam... közben meg olyan volt mintha elnézne a vállam fölött... nekem meg folyamatosan futkosott a hideg a hátamon... Negyedórába telt míg megnyugodott.

Hisztek az ilyesmiben?


2009. júl. 22. 16:59
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Érdekes dolgokat írtok, csak a megijedésre egy észrevétel:

nálunk is volt ilyen felsikítás már párszor, de azt vettem észre hogy olyankor van, mikor elveszti az egyensúlyát. Háton fekszik, 7-8 hetesen volt. És egyszer csak iszonyatosan megijed, karjaival próbál egyensúlyozni egy másodpercig aztán megmerevedik és rémisztően ordít, ha felveszem egyből csend. Mióta oldalról megtámasztom, adok neki fogózkodnivalót, nem volt ilyen.

Legalábbis remélem hogy jó volt a diagnózis, és senki nem rémisztgeti :)

2009. júl. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
54%
Az előző kisfiús anyuka vagyok és csak annyit akartam még írni, hogy az én kisfiam hason alszik születése óta, tehát egyensúly miatti megijedés kilőve. És alíg lehetett megnyugtatni szegénykét, olyan mintha direkt ijeszgette volna éjszaka...
2009. júl. 24. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
3-4 hósan sokszor dumált és kiabált a felette repkedő angyalkáinak, a fürdő üres sarkának is néha. Az etetőszékből is bámult valakit....akkor hirtelen odafordultam, amerre nézett, és megkérdtem határozottan az ott álló akármicsodát, hogy csak egyet kérek: ne ijesztgesse a picit! Ha nem bántja, nyugodtan maradhat, de ha lehet, ne ijessze meg. Azóta senkit és semmit nem néz ilyen furán. Asszem a valami/valaki elment.
2009. júl. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
hiszek benne én is.A bnőm kislánya 4 év körül lehetett amikor a nagypapája meghalt.Persze a temetésre nem vitték ki a kislányt de utány a temetőbe igen.Mikor végeztek a kicsi odafordult az anyukájához és megkérdezte hogy "akkor most már játszhatok a kislányokkal?- de milyen kislányokkal?- hát akik ott vannak" és odamutatott a semmibe....nahh el is siettek onnan.És ha nem ismerős mesélte volna lehet nem is hittem volna el.De ez a kislány nagyon fogékony a szellemekre mert már a lakásban is "játszott, beszélgetett" velük.Na ez elég ijesztő.
2009. júl. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!