Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hisztek abban, hogy a babák...

Hisztek abban, hogy a babák láthatnak olyasmit is amit mi nem? (Angyalok/szellemek)

Figyelt kérdés

Én nem hittem, de a múltkor hihetetlen dolog történt, nem is igazán tudom úggy leírni, hogy érezhető legyen milyen hátborzongató volt.

Épp az esti szopi volt, amikor a 3,5 hós kislányom egyszercsak kiköpte a cicimet, és elkezdett felfelé bámulni a plafonra, majd kacagott, és magyarázott. Én idáig hiába bohóckodtam neki órákig, akkor se tudtam elérni hogy ilyen sokáig kacarásszon meg magyarázzon. Most meg bámulta a "semmit" és megállás nélkül beszélgetett vele... És nem össze-vissza, hanem fixen nézett valamit, mintha tényleg lett volna ott valaki. Nem hittem az ilyesmiben és a párom se, de amikor meglátta ő is azt mondta, hogy ez a gyerek lát valakit...

Ma meg ugyanez, csak fordítva. Feküdt a kiságyában, és már vagy másfél órája játszott (főleg a rácsvédővel...:) ) Bementem hozzá többször is, föléhajoltam, olyankor kacagott egyet meg magyarázgatott... utoljára is így volt, majd minden átmenet nélkül, a kacagásból egyszercsak szó szerint felsikított, és elkezdett sírni, de úgy ahogy még sose hallottam... közben meg olyan volt mintha elnézne a vállam fölött... nekem meg folyamatosan futkosott a hideg a hátamon... Negyedórába telt míg megnyugodott.

Hisztek az ilyesmiben?


2009. júl. 22. 16:59
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
82%

Igen.

Nekem is csinál a fiam hasonlókat.

Mikor pl nagyapám haldoklott, a testvérét, és az apukáját látta, jöttek érte.

Az állatok is érzik az ilyesmit, a kutyám is szokott morogni, ugatni a nagy semmit a szoba közepén, alig lehet lenyugtatni.

A gyerekek még közelebb vannak az angyalokhoz, még látják őket.

2009. júl. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
82%
Az, hogy hiszek benne, túlzás, de nem tartom kizártnak. Én is tapasztaltam hasonlót a fiamnál 3 hónapos kora körül. A plafont bámulta (a semmit), és élénken magyarázott. Most, 5 hónaposan már nem csinálja. Akkor én is kicsit szorongani kezdtem, lehet, hogy nem csak 2-en vagyunk a szobában!? BRRRR.....
2009. júl. 22. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
78%

Igen.

A lányom is csinált ilyeneket.

Én sokáig nem hittem, de azt hiszem kezdek megbizonyosodni róla.

Mi ha anyóshoz megyünk a lány már fél.Talán érzi após betegségét,mert kb. azóta csinálja,hogy kezdődött komolyra fordulni.Akkor lehetett 10 hós talán,szóval érteni nem érti , de szerintem érzi hogy baj van.

2009. júl. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Az elsőnek leírt esetnél én kimondottan kedves dolognak éreztem, nem volt semmi bajom a gondolattal hogy lát valakit... de a délutáni eset óta futkos a hideg a hátamon és nagyon rosszul érzem magam tőle... nem lehetett túl barátságos az a valaki ha így megijedt tőle a pici... ijedt már meg máskor is, de ez nagyon durva volt... annyira ijesztően sikított fel, és annyira hirtelen, hogy perceken át borzongtam tőle, és én is nagyon megijedtem....
2009. júl. 22. 17:17
 5/24 anonim ***** válasza:
82%
Első vagyok, a picik sírnak néha ha megijednek, egy ajtócsapódástól is. Lehet, h megijedt, de az is lehet, h a pocijába hasított valami fájdalom, vagy hasonló, és azért sírt. Biztos, h nem olyat látott, ami árthat nektek!
2009. júl. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Pont azért ijedtem meg én is, mert látszólag semmi se történt... semmi hag vagy ilyesmi. És mosolygott folyamatosan, majd mint egy villanás felsikított... tényleg ijesztő volt... De az első eset még meggyőzőbb számomra... pedig egyáltalán nem hittem az ilyesmiben.
2009. júl. 22. 17:27
 7/24 anonim ***** válasza:
78%

Szia!

Elhiszem,hogy megijedél...szegénykém.Szerintem is vannak angyalkák,vagy valamik amiket látnak a babák.Az én kisfiam is szokott a semmibe nevetgélni.Sikítozás eddig nem volt a semmibe,remélem nem is lesz.Biztos én is megijednék. :-)

2009. júl. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
2009. júl. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Köszi a linket... hát eléggé hátborzonagtó dolgokat írtak mások is... (megjegyzem nem értem, hogy mikor kiírtam a kérdést, ezt pl miért nem dobta ki mint hasonlót... csak totál más témájú kérdéseket mutatott... na mind1)
2009. júl. 22. 18:19
 10/24 anonim ***** válasza:
82%

Hiszek benne.9 hósom ugyanis sokszor a semmibe néz,mégse csak bambul,hanem ráfókuszál valamire/valakire.


Fura érzés,kár h ha felnövünk nem tudjuk elmondani.

2009. júl. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!